www.sudzibas.lv JUMS nepieciešams kredīts? KONTAKTI ŠODIEN PAR GARANTIJU KREDĪTA! JUMS nepieciešams kredīts? KONTAKTI ŠODIEN PAR GARANTIJU KREDĪTA!

JUMS nepieciešams kredīts? KONTAKTI ŠODIEN PAR GARANTIJU KREDĪTA! - JUMS nepieciešams kredīts? KONTAKTI ŠODIEN PAR GARANTIJU KREDĪTA!

Pieteikties aizdevumam šeit 3% procentu likmi. Vai jums nepieciešama aizdevuma? Mans vārds ir Mr Kimberli Thomas registerred finanšu uzņēmums ar labu reputāciju. Mēs dodam no aizdevuma jebkurai ieinteresētai personai vai uzņēmumam no diapazona $ 2000 USD līdz $ 10.000.000 USD. Jebkura ieinteresētā persona vai uzņēmums, būtu rakstiet mums atpakaļ ar informāciju, kas vajadzīga turpmāk, lai mēs varam sākt ar pārstrādes jūsu aizdevumu [slēpt]@yahoo.com

Summas, kas nepieciešamas:
Pilns nosaukums:
Kontakta adrese:
Valsts:
Ilgums aizdevums:

ceram uzņēmējdarbību ar jums.
Paldies,
Mr Kimberli Tomass.

S sils2012 07.04.2012

Vot viens superigs kantoris- uzrakstiju pieteikumu, atnaca anketa, aizpildiju, un pec 2 stundam atnaca apstiprinajums, ka man aizdevums pieskirts!! Samaksaju caur WESTERNu apdrosinasanu 1432 EUR, sazvanijos anglu valoda ar Franciju, iedevu konta nr, un aizdevumu- 3 000 000 eur sanemu 3 dienu laika uz vacu kontu!!! Super-vienkarsi nav vardu- tagad jabrauc uz faterlandi, pasutiju 1, 5 gadus vecuS500, vares normali talak pamazgat naudinu Latvija!!!
Iesaku visiem-3% gada-tas ir vienkarsak par vienkarsak atdot!!

V Vīra draugs 07.04.2012

Melis! ES likumdošana nosaka ka par kredītu nedrīkst prasīt apdrošināšanas procentus priekšapmaksā, bet tikai atskatīt no kredīta summas!

D Dailis Bezvārdis 08.04.2012

No smiekliem vēderu turu ! Klau, pediņ sils2012, tevi pirms šī rakta tas nigers krāpnieks neizdupsēja ? Tu vispār savā dzīvē esi redzējis vairāk par 100 latiem.

V Vīra draugs 08.04.2012

Es piektdien prikola pēc nosūtīju pieprasījumu uz 5 000 000 EURO tipa, kas man nepieciešams, lai šo summu saņemtu! Joprojām gaidu atbildi)))

Minesota 18.12.2012

Tūlīt izgludināšu kurpju šnores un lūgšu kredītu!!!

J janemagoju 07.09.2015

Grūtības un ir nepieciešams finansiālo palīdzību, un ir nepieciešams draugs, lai aizdot roku, tad esat atradis draugs mums. Mūsu finanšu iestāde palīdzēs jums sasniegt savu augstāko potenciālu finansēs ar minimālu piepūli un mazāk papīra darbiem.

Sazinieties ar mums tagad e-pastu: [slēpt]@hotmail.com ar savu informāciju tūlītējai apstrādei Jūsu pieteikuma divi procenti gada procentu likmi.

* Vārds:

sievišķis Magoju
© JMFH2015
®JMFH ™

E Elijah Roland 08.08.2016

Selamat siang dan salam sejahtera untuk anda yang berjiwa darmawan.
Maaf sebelum nya kepada anda yang setia melayani saya sejenak. Saya Mirawati di selatpanjang-Riau saya minta tolong kepada anda yang darmawan yang bisa menolong saya yang sedang bingung,dan patah semangat. Tolong saya,tolong berikan saya sedikit dana untuk membuka bisnis atau tambahan modal usaha saya. Saya tidak memijam tapi saya minta uwang dari anda yang darmawan yang bisa melapangkan jalan saya. Dana yang saya butuhkan sebesar Rp 5 juta,tidak bisa sebanyak itu,berapa pun darmawan beri saya terima. Dengan ketulusan hati yang ikhlas saya ucapkan terma kasih banyak yang mau menolong saya yang sedang membutuhkan pertolongan dari orang yang benar-benar hati yang tulus ikhlas dan tidak ada pamrinya.
Ini No.Rek saya 5526-01-016364-53-2 Bank BRI a/n Mirawati
No Hp.081365218472