Jump IN studija - Slikts serviss

Rīkoju savai meitai 5-gadu jubilejas svinības. Pirmo reizi rīkoju bērnam ballīti ārpus mājām un paliku ļoti vīlusies, jo:
1. Rezervēju telpas 3 mēn. iepriekš (Lāčplēša ielā), apmēram 2 nedēļas pirms svinībām zvana un saka, ka esot pārcēlušies uz Miera ielu 36. Bet man ielūgumi jau izsūtīti...
2. Pēc pakalpojuma iegādes (telpu un bumbu baseina nomas) tika paziņots, ka obligāti ir jāņem arī animators bērniem (uz 12 bērniem 1 animators, kas maksā 30 eur), jo bez animatora viņi vairs neļaujot telpas izmantot.
3. Higiēna un netīrība telpās - putekļi pat veļas uz grīdām gar telpu sienām. Krēsli ar pleķiem, pūkām. Tualete arī nebija kārtīgi tīrīta jau kādu laiku. Pēc noteikumiem - bērni skraida zeķēs - līdz ar to zeķes pēc pasākuma bija ārkārtīgi netīras.
4. Ūdens neesamība. Piesakot pakalpojumu teica, ka dzeramo ūdeni viņi nodrošinot. Atbraucot pasākuma vietā, konstatēju, ka esošais dzeramais ūdens bundulis ir tukšs. Informēju administratori, teica nomainīs. Pēc 15 min vēlreiz jautāju, ka nav ūdens. Man tika atbildēts, ka ir aizmirsts pasūtīt ūdens un ka varot aiziet uz veikalu un atnest, ja vajagot. Jā, vajag! Tas tiešām tika izdarīts 10 min laikā.
5. Mūzikas trūkums. JumpIn studija sadalīta 2 telpās: bumbas un ballītes telpa. Muzika bija iedota līdzi animatorei - līdz ar to, kamēr animatore darbojās ar bērniem bumbu telpā; pārējie - vecāki sēdēja klusumā.
6. Ventilācijas / gaisa trūkums bumbu telpā. Ņemot vērā, ka telpa ir diezgan maza; animatore ik pa 20 min dzina laukā bērnus, lai varētu izvēdināt šo telpu - citādāk tiešām tur trūka gaisa.

I

P Paula Gran 26.05.2018

Nu kā var sūdzēties par to ,ka pirms 2 nedēļām pārmaina vietu jums nav jāpārraksta milijards izziņu,,,,,,priekškam ir jāpasūta vieta pirms 3 mēnešiem? Kāpēc vēl ne gadu iepriekš? Bērni skraida zeķēs un pēc tam viņas ir netīras kāds brīnums pamēģinat pa savām mājā pastaigāt būš tādas pašas iesjpējams vēl netīrākas vai tad tik grūti viņas izazgāt? jūs nēdomājāt paši paņemt ūdeni drošībai? tā ir jūsu ballīte un jūs esat atbildīgi par to ko bērni, pieaugušie ēdīs un dzers.jums var būt arī vēcāķiem vajadzēja animatoru paņemt ? Ko vecāķi tur vispār dara ne viņiem jautri ne intresnati vienkārši sēdēt un skatīties. A kur problēma ka animātore dzina arā bērnus pareizi darija lai nenosmaktu tur kāda telpa ir tāda ir.Mēs bijām vakar tur un ļoti labi atpūtamies bija ļoti jautri un problēmu tur vipār nav un telpai venilācija ir arā ir karstāķs nekā iekšā