AtrisinātaJumava SIA - Krāpšana

01.09.2022 pasūtīju interneta veikalā Jumava.lv grāmatas ar piegādi uz izvēlēto omnivas pakomātu. Uzreiz saņēmu e-pastā atbilstošu apstiprinājumu par apmaksas veikšanu un pasūtījuma pieņemšanu. Nākamajā dienā atnāca apstiprinājums, ka mans pasūtījums ir pabeigts. Kad pēc vairāk kā 2 nedēļām pasūtījums joprojām nebija piegādāts, centos sazināties ar jumavu. 19.09.2022 no gmail konta pienāca atbilde, ka viņi noskaidros, kas noticis ar manu pasūtījumu. Turpmāk nekādas ziņas neesmu saņēmusi, grāmatas nav piegādātas joprojām, saņemtā nauda nav atmaksāta, un mani saziņas mēģinājumi tiek ignorēti. Acīmredzot jumava ķērusies arī pie pircēju krāpšanas.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sisī111 12.10.2022

Kad sāku izpildīt izteiktos draudus sūdzēties visās iespējamās instancēs, mans pasūtījums beidzot pienāca. 1 mēnesi un 10 dienas pēc pasūtījuma izdarīšanas un apmaksas.