www.sudzibas.lv Jumava Ļoti zema komunikācijas kultūra, kas robežojas ar rupjību

Jumava - Ļoti zema komunikācijas kultūra, kas robežojas ar rupjību

Īpašnieks Juris Visockis, īpašniece un galvenā grāmatvede Džaila Grēna, galvenā redaktore Liene Soboļeva, kā arī projektu vadītāja Zenta Valtere ir psiholoģiski kropļoti indivīdi ar ļoti zemām morāles normām. Uzņēmums regulāri nodarbojas ar krāpšanu sakarā ar sadarbības partneriem, autoriem, pakalpojumu sniedzējiem. Uzņēmuma darbinieki, izņemot iepriekš nosauktos, mainās nemitīgi, jo emocionālais terors un iebiedēšana sastāda lielu daļu no uzņēmuma iekšējās komunikācijas. Darbinieki tiek publiski pazemoti kopsapulcēs, Jura Visocka kabinetā, tiem tiek uzspiests strādāt ārpus darba laika, uzliekot ar amatu nesaistītus pienākumus un slodzes, kas nav saskaņā ne ar darba līgumu, ne likumdošanu.
Strādājot šajā uzņēmumā, Juris Visockis diktatoriski kontrolē ne tikai darbinieku profesionālajā vidē, bet arī tā personiskās dzīves izvēles.

N

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes