www.sudzibas.lv Jumava Apgāds Sadarbojas un atbalsta krāpniekus/noziedziniekus - autorus

Jumava Apgāds - Sadarbojas un atbalsta krāpniekus/noziedziniekus - autorus

Esmu pārsteigts, ieraugot internetā reklāmas, ka apgāds" Jumava" izdod Ērika Štegmaņa grāmatu! Grāmatu ar bērnu dzejoļiem! Šis cilvēks ir rūdīts noziedzinieks un viltvārdis. Slavens ar Jūrmalas būvvaldes kukuļu izspiešanām, fiktīvu tiesneša darbu, izvairīšanops no nodokļu maksāšanas un šo sarakstu var vēl turpināt! Cilvēks ar smagām psiholoģiskām slimībām - un šādus tipus atbalsta apgāds "Jumava"?
Neiegādāšos nevienu grāmatu vairs no " Jumavas" un domāju, te darbiņš būtu "BEZ TABU", iepazīties ar Ēriku Štegmani un apskatīties kādi valsts nodevēji un krāpnieki izdod" skaistas" grāmatiņas priekš bērniem!

F

Dainis 07.08.2017

Iesaku ūdeni arī nedzert, varbūt tas nelietis arī no tās pašas ūdenskrātuves dzēris!

L Lindy555 27.10.2017

Kur dzimst tādi parazīti, kas liek šāda veida sūdzības? Ar citu vardu gruti apzimet šadus varońus! Ceru ka tadiem berni nedzimst! Cik raksturīgi latviešiem, noniecinat tos kas musu jaunās paaudzes labā rada ko skaistu un berniem noderīgu! Tā vietā , lai izgāztu savu žulti, būtu labāk veltījis šo laiku un noziedojis kādam slimam bērniñam! Nožēlojami!