Jūlja Dorožkina - JD. Artandbeauty

Labvakar! Nekad nedomāju, ka vērsīšos šajā grupā, bet laikam nāksies. Pagājuša gada augustā man Dzulia Dorozhkina pigmentēja uzacis. Tenerifē. Tenerifē viņa bija atklājusi savu salonu. Manas vēlmes ignorēja pasakot, ka tas ko es vēlos ir lauki un pagājušais gadsimtenis. Uztaisīja man "ķipa" moderni. Rezultātu var redzēt foto. No sākuma paļāvos "meistares" vārdiem, kad noies krevele viss būs Skaisti. Nogāja krevele un nekas nav Skaisti. Vērsos pie speciālista šādu problēmu novēršanais. Speciālists izsniedza tāmi. Piestādīju tāmi Jūlijas kundzei. Kundze mani pasūtīja. Pēc pāris nedēļām viņa  aizbrauca atpakaļ uz lv, uz Rīgu. Salons Tenerifē tika pamests, daudzas reizes tur devos lai lūgtu sūdzību lapas (jā mums Spānijā, te tādas ir pēc likuma) , bet tur neviens durvis vaļā never kaut arī  tiek fb publicēti pakalpojumi. Sakontaktēju ar Jūlijas Dorožkinas diplom devējiem (man ir saglabātas sarakstes) , kur viņi apgalvo, ka Jūlija Dorožkina uz kursiem ir ieradusies tad kad kundzei sagribās. Respektīvi - vakar sētnieks - bet šodien uzaču tetovēšanas speciālists. Sazinājos ar vēl vairākām Jūlijas klientēm, kurām viņa ir teikusi to pašu tekstu: " tavas vēlmes ir pagājušais gadsimtenis un lauki!. Tātad Jūlija Dorožkina to vien prot kā tetovēt viena veida uzacis un viss. Zinu, ka ir cilvēki, kuriem jūlija ir teikusi ka atgriezīsies Tenerifē  decembrī / janvārī, bet tā arī nav atgriezusies. Es arī ļoti viņu "gaidu" šeit lai izkratītu likuma noteiktajā kārtībā. Pāris dienas atpakaļ redzēju, ka salons Tenerifē tiek pārdots par 16000 euro-.   tātad, meitenes, sievietes, sargās no "superīgā" meistara. Ievietošu foto visu viņas "tvorchestvo". Privāti nekādus pierādījums nesniegšu par diplomu izdevēju sacīto (saraksti) - tikai un vienīgi varas iestādēm. Bet ja vajag - varu nosūtīt skrīnus no viņas diplomu izdevējām. P. S. Rīgā viņa darbojās zem nosaukuma Jd. Artandbeauty oktobra un novembra mēnesī, bet pēc attiecìgas sūdzìbas varas iestādēm par covid-19 noteikumu pārkāpšanu savus postus - respektìvi - bildes un aicinājumus tetovēties deletēja. Iepriekš brīdinu - diplomu izdevēji savas sarakstes ar mani ig var nedzēst - viss sen ir skreenots un printēts. Respektīvi arī "akmens" diplomu izdevēju lauciņā - izsniegt diplomus  visiem kam nav slinkums.   diplomu izdēvēju bildes nav publicētas pilnā apjomā - tikai 3 un to detaļas, bet ir vēl, kuru diplomus pati Jūlijā bija publicējusi un es attiecīgi noseivoju pēc "negadījuma". Sīkāku detalizētu info sniegšu - kā jau minēju - tikai varas iestādēm pēc likumā noteiktās kārtības pieprasījuma.
Plusā vēlos pieminēt ka googlē - skaidrs, ka viņa ir sarunājusi draugus, lai sniedz 5baļu atzīmi - jo tas reāli dzīve nekad nav iespējams, k visi novērtē darbu uz 5 ballēm jo cilvēki ir dažādi - cits ieliks 4 balles, cits 3 cits arī 5 nekad nebūs visur 5. Kā arī atsauksmju sniegušie cilvēki  (vairākums) nekad iepriekš  snieguši atsauksmē googlei, vai nu varbūt ir 1 atsauksme. Ir skaidrs, ka jūlija ir vnk novākusi draugus, kuri ievietos 5 balles viņas biznesam.