Julija Rukavisnikova - krāpniece

pec ka var pateikt ka krapniece? man dama uz manu foruma temu,par to ko mekleju ka velos,uzrakstija uz tel,ne reizi nav rakstijusi seit foruma.visa sazina caur sms.bildi man ta ar neatsutija,bet esot tiesi tads kadu es mekleju,mulke noticeju.parskaitiju naudinu un vel neko neesmu sanemusi.prasiju vinai pasta garo sutijuma kodu,teica ka draugs esot sutijis,bet tas darba balle,tiesi pirms ziemassvetkiem tas bija.kad parradisoties majas atsutisot,paiet vel dazas dienas,neko neatsuta.rakstu,rakstu vinai,man preti uzbrec ka es tiesam nesaprotot ka pec pasakuma gulot.ta neko 2dienas pec jauna gada.vinai ta koda neesot,iesot uz pastu,,nakama diena vel pasta nav bijusi,un tagad atkal vairs neatbild,bet tagad jau centos pa labam tik naudinu atgut.ta ir krapnieciba? prasu jo cilveku viedokli var atskirties un negribu nevienu nepamatoti izzākāt.nu atvainoties pec tam ,ja nav bijusi man taisniba es varu bez problemam,bet ka uz to cilveku pectam citi skatisies?si dama ir atrodama tikai face buuk vai ka to saitu sauc . https://www.facebook.com/julija.rukavisnikova?fref=ts Julija Rukavisnikova no Daugavpils.LVHABA0551024607213 tel ,nr 29712962 PERSONAS KODU GAN MAN NEIEDEVA,UN KA SEIT SAMEKLET NEZINU,

N nu taa nevar 08.01.2015

L Lepnā Lavīze 08.01.2015

Ļoti nesakarīgs teksts, tā arī nav saprotams, par ko tika maksāts. Kaut kas pirkts internetā no cilvēka? Tad tā vajag arī pierakstīt: pirku to un to, aizskaitīju naudu pa pastu /omnivu/ ps (vajadzīgo atstāt), bet preci neesmu saņēmusi. Ieej mājas lapā pasts.lv un sazinies ar pasta servisu, (telefoni pie kontaktiem), vai uz to adresi ir kas izsūtīts. Tad zināsi precīzi.

M maksmara89 14.01.2015

Tik tiešām nav skaidrs, kas pa kam. Uzrakstiet viņai fb! Piedraudiet, ka iesiet uz policiju. Galvenais, ka maks. uzdevumā ir minēts par ko jūs samaksājāt.

N nu taa nevar 19.01.2015

vajag izlasit visus komentarus, tur viss ir minets, un seit nav nozimes ko pirku, bet fakts ka nekas netika pat izsutits, sen viss ir parbaudits, un ir tada meroga krapniece kurai pat policija netrauce.vienkarsi bridinajums, lai citi pirms maksasanas varetu apstaties un netikt piekraptiem, Bet ja Jums tik svarigi ko pirku, tad ok.Tika izveidoda foruma tema tiaki atverskapi.lv ka velos iegadaties savam berninam supulzirdzinu ar miksto galvu, internetveikalos tadus par Trojas zirgiem sauc, bet cena loti augsta, un daudzi tadus noprek, bernins izaug, vai baidas supoties, un pardod talak, man ta letak un cilveks kadu naudinu no pirkuma dabu atpakal.(atvainojos ja kada kluda, maza ar grib paspaidit podzinas, centos jau pielabot, bet ja nu kada garam paskreja.)tapec ar ieprieks teksts tad izkaisits un bez satura.bet gudri cilveki tapat saprata par ko runa.Un gala rezultata, daama jau piekrapa mazu berninu/fb nevaru uzrakstit, jo neesmu visos saitos salidusi ka tarakans.un nauda tika parskaitita ar internetbankas starpniecibu, nesaprotu kads pasts?ja mekle pasta vai spasta stacijas preci, tad vajag sutijuma kodu, kuru ar vina neatsutija.jo visa krapsana caur tel ar sms notika.

L Lepnā Lavīze 19.01.2015

Tātad te visi ir dumji, izņemot autori...

N nu taa nevar 23.02.2015

velejos meitinai iegadaties supulzirdzinu ar miksto galvu.meitene man rakstija ka vinai ir.bildi man ta ar neatsutija, bet esot tiesi tads kadu es mekleju, mulke noticeju.parskaitiju naudinu, jo ari pasai un citas te uzskata ka ta drosak ar prieksapmaksu, vina ar man ta teica, citadak nesutisot,
Samaksāju un vel neko neesmu sanemusi.prasiju vinai pasta garo sutijuma kodu, teica ka draugs esot sutijis, bet tas darba balle, tiesi pirms ziemassvetkiem tas bija.kad parradisoties majas atsutisot, paiet vel dazas dienas, neko neatsuta.rakstu, rakstu vinai, man preti uzbrec ka es tiesam nesaprotot ka pec pasakuma gulot.ta neko 2dienas pec jauna gada.vinai ta koda neesot, iesot uz pastu, , nakama diena vel pasta nav bijusi, un tagad atkal vairs neatbild, bet tagad jau centos pa labam tik naudinu atgut.ta ir krapnieciba! si dama ir atrodama tikai face buuk vai ka to saitu sauc . https://www.facebook.com/julija.rukavisnikova?fref=ts
bet vispar tagad jau paradijies jauns otrs profils.
Julija Rukavisnikova no Daugavpils .LVHABA0551024607213 tel.nr 29712962
taja laika tads nr bija, tos jau tagad maina ik uz sola.
Un ja Iveta, ja var iet un komentet katru ierakstu sudzibas, lv tad ir jabut ar ipasam spejam.

J Jūlija R. 04.04.2016

Labdien, dargā. Ja jūs labāk mācītos skolā, tad droši vien varētu izklāst savas domas konkrētāk. Runas par kādu šūpuļzirdziņu vispār nebija, es pārdevu kurpes, un kad saruna nonāca strupceļā es jums naudu pārskaitīju atpakaļ uz jūsu kontu, man ir bankas izdruka. Jums jābūt kauns par visu teiktu. Visu labu!

J Jūlija R. 04.04.2016

A, vēl, pavisam aizmirsu, norādītais telefona numurs nav mans un nekad nav bijis, esiet uzmanīgāk ar kuru cilvēku jums iet sarakste.

L Lepnā Lavīze 25.02.2015

Gribu un komentēju, aizliegts? Jābūt ar īpašām spējām, lai tik murgaini uzrakstītu. Garš palags -bla, bla, bla - pirku zirgu, viņš tāds un šitāds, maksā tik un tik internetā, tik un tik dzīvē, bet pēc būtības - nekā, To visu var 3 teikumos uzrakstīt: 1) Pirku no Jūlijas R. rotaļu zirgu interneta portālā atverskapi.lv caur internetu, ieskaitīju viņas kontā naudu (summa), bet preci neesmu saņēmusi. 2) Aizbildinājās ar dažādiem apstākļiem, kāpēc nevar nosūtīt pa pastu, un tagad vairs neatbild uz zvaniem un e-pasta vēstulēm. 3) Krāpniece redzama www.facebook.com (links uz profilu). Un viss!!!
Izkrāpa naudu - ej uz policiju, iesniedz bankas izdrukas, rakstiskos pierādījumus, bet ja nepatīk komentāri, tad negruzī publiku - mums, spameriem, tak katrs ieraksts jākomentē, kā tu pati izsakies :), , Visos saitos salīdusi kā tarakāns" - tas arī kādam aizliegts? Par to tā kā būtu jākaunas?
P.s. Trojas zirgs nozīmē pavisam ko citu, vēsturi skolā labāk vajadzētu mācīties.