Jūlija Kuzminova - Krāpšana

Vēlos pircējus/pārdevējus brīdināt par personu vārdā Jūlija Kuzminova, kura uzdarbojas portālā atverskapi.lv, respektīvi - apkrāpj pircējus, saņem naudu, bet preci neizsūta. Stāsts no manas puses - Portālā atverskapi.lv ieraudzīju sev sen kāroto lietu, jaunu un par pievilcīgu cenu. Protams, ka es uzreiz rakstīju pārdevējai Jūlijai, izjautāju par preci un jautāju vai cenā var iekļaut sūtīšanu uz ko viņa atbildēja, ka jā. Sarakste turpinājās ar to, ka lūdzu viņai savus konta datus, kur pārskaitīt naudiņu, viņa sacīja, ka izsūtīs uzreiz, kad saņems un nosūtīs čeka foto. Es, protams, esmu saprotošs cilvēks un saprotu, ka nevar izrauties un uzreiz skriet līdz pakomātam, bet sūtījumu līdz šai dienai neesmu saņēmusi, viņa uz ziņām vairs neatbild, vienvārdsakot pazudusi. Man ne preces, man ne naudas.
Un neesmu vienīgā pret kuru Jūlija šādi ir izrīkojusies.
Viņas pers.kods - 270697-1**39, konta nr. - LV07HABA0551040130052.

D