Jūlija Kovaļova (Polivkina) - īrniece - krāpniece

Jūlija Kovaļova, saucās arī par Polivkinu,dzimusi 84.gadā. strādāja Vangažu namsaimniekā, aktīvi vēlējās īrēt dzīvokli, jo tikko bija izšķīrusies no vīra. Meklēja steidzami, tā kā dzīvoju un strādāju Rīgā, iedevu atslēgas un piedāvāju parakstīt līgumu, gribēja iepazīties, nosūtīju paraugu, lai aizpilda.. Mēnesi no vietas mainīja līguma punktus, izteica visādus piedāvājumus, gatavojās remontēt (iepriekšējie īrnieki dzīvokli nebija atstājuši ideālā stāvoklī, tāpēc īres naudu prasīju minimāli un par remontu piedāvāju atlaist īres maksu). Sarunāju tikšanos, aizbraucu, Jūlijas nebija mājās. Pēc tam vairs nebija sazvanāma, vairākas reizes sūtīja e-pastus ar atvainošanos, ka tā kavējas apmaksa un līguma parakstīšana. Uz zvanu pacēla namsaimnieka darbiniece un pateica, ka Jūlija vairs nestrādā tur... Aizbraucu bez brīdinājuma, neviena nav! Atsūtīja kārtējo @ -
Citējot julja kovalova :
Labdien ,
Es atvajnojos ka ta viss sanaca,neesmu latija un kadu laiku nebu6u,vecaki izveda manas mantas un atslegas aploksne ir pastkastite,bet jus man ludzu atsutit rekinu par dzivokli un savu kontu,es vissu apmaksa6u!vel reiz atvainojos par sagadatajam neertibam!

Ar cienju,Julija.

Dzīvoklī bija atstāti netīri trauki.. putekļi utt.. savācu. Pastkastīte bija tikko nomainīta, un namsaimnieka izsniegto pastkastītes atslēgu Jūlija neatdeva. Nācās pastkastīti uzlauzt, lai tiktu pie dzīvokļa atslēgām. (labi, ka man vienas bija)
izsūtīju Viņai vēstuli, kontu..nekā.. 2.janvārī aizgāja bojā mana otra pusīte... kādu laiku aizmirsu par šo personu.
Tagad piedāvāju Viņai atmaksāt vismaz daļu, bet Jūlija ignorē.
Ļoti žēl, ka ir tādas personas...