www.sudzibas.lv Julianus Inkasso Latvija SIA Krāpšana, rekets, draudi

Julianus Inkasso Latvija SIA - Krāpšana, rekets, draudi

Situācija sekojoša:
bija sastādīts uz gadu atmaksas grafiks, maksājumus vienmēr esmu laikā veicis, bet paliku bez oficiāliem ienākumiem, pat, tad katru mēnesi veicu maksājumus pēc grafika. Zvanīju un minēju, ka kavēšu 1 mēnesi un naudu pārskaitīšu nākošajā mēnesī kopā ar tekošo maksājumu. Atbilde bija meliem pilna, lai neuztraucos un, kad var maksāt, bet tajā pašā laikā katru dienu nāk reketa e-pasti, ka izspiež naudu un liek maksāt biežāk kā grafikā norādīts, zvanīju un jautāju, kas par e-pastiem atbildēja, lai neņemu vērā vispār, lai ignorē. Rezultāts pavisam cits grafiku jaunajā gadā atsakās taisīt, naudu nepieņēma jo grafiku speciāli netaisīšot un būs tiesu darbi un Saka, ka tiksies tiesā ja naudu neatdos. Tajā pašā laikā eju visu laiku pretī šim riebīgajam, meliem un ļaunuma pilnajam kantorim, kur cilvēciskais faktors vispār nav, bet gan ļaunuma iznireļi un meļi un krāpnieki, kuri Saka vienu, bet īstenība ir pavisam cita. Varbūt kāds var ieteikt, kā lai rīkojas šajā situācijā, jo attieksme tiešām ir ļoti agresīva. Viņi speciāli pretī nenāk jo šajā mēnesī pat veicu maksājumus.

S

Komentāri (6)

L lisandro 18.01.2023

Es Tev ieteiktu vispār ignorēt viņu komunikāciju un neatbildēt ne uz zvaniem, ne epastiem. Protams, sūtīs Tev visādas muļķības, mēģinās emocionāli terorizēt, bet tas ir vienīgais, ko viņi spēj un arī izmanto, jo bieži vien cilvēki nobīstas no tiem draudīgajiem tekstiem un tad dejo pēc viņu stabules. Protams, kādā brīdī sāks Tev draudēt ar tiesu, bet praksē tas tik ātri nenotiek, citreiz pat paiet vairāki gadi, kamēr viņi tur kaut ko sniedz tiesā. Tikmēr vari vai nu maksāt tādu summu katru mēnesi, cik pats vari atļauties, pēc kāda laika paši nāks un piedāvās grafiku + diezvai arī ies uz tiesu, ja redzēs, ka tomēr kaut ko maksā. Viņiem arī nav tādu opciju maksājumu nepieņemt, ja kaut kas tāds notiek, droši ar iesniegumu uz PTAC. Vēl ir variants mēģināt sakrāt +- pilnu parāda summu un tad iet piedāvāt samaksāt visu uzreiz un prasīt atlaidi. Šādi var ietaupīt kādus 30-40% no pilnās summas.

L lisandro 18.01.2023

Protams, ja pietiek zināšanu jurisprudencē, vari mēģināt viņus uzvarēt tiesā. Nezinu gan, cik tas ir iespējams, bet ja zaudēsi, tad dabūsi vēl maksāt tiesāšanās izdevumus un ZTI paņems savu daļu.

I ilrgjefiho 19.01.2023

Ja, bet cik norpotams no teksta, cilvēks jau pieļāva fatālu kļūdu, noslēdza ar viņiem vienošanos

L lisandro 19.01.2023

Nav tā gluži fatāla kļūda. Protams, tas šakāļu kantoris to tā pasniegs, pataisīs Tevi par krāpnieku, meli utt...uz maldīgu informāciju un iebiedēšanu ir balstīta visa tā kantora komunikācija.

L lisandro 19.01.2023

Būtu vērts arī saprast, vai ir notikusi cesija (pārdots parāds), vai arī viņi piedzen uz pilnvaras pamata. Ja uz pilnvaras pamata, vari vispār ar viņiem nerunāt un mēģināt vienoties ar pašu kreditoru. Tie šakāļi tad max var no Tevis paprasīt 17eur par "parāda atgūšanu"

S Spuris 19.01.2023

Vislabākais variants ir savu parādu atdot tiem kuriem esat palicis parādā.Sarunāt ar viņiem maksājuma grafiku un kantori Huliānus pasūtīt desmit kvartālus tālāk. Pieprasiet no viņiem arī tos ''tiesas izdevumu'' čekus-maksājumu izdevumus .Tie viņiem nebūs nekad. Kaut kur senāk redzēju info par tiem fruktiem ,kā viņi pārkāpj likumus . Nepievērsiet uzmanību viņu draudiem ar tiesu.Paskiet ok sniedziet tiesā,taču reāli tās nemaz nenotiks. Lai Jums veicas .

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes