www.sudzibas.lv Jukotana Tirgo lietotus instrumentus kā jaunus

AtrisinātaJukotana SIA - Tirgo lietotus instrumentus kā jaunus

Labdien, interesenti un citi cietušie!
Nopirku minētajā sia jukotana tehnisko fēnu (karstumpistoli) Bosch Ghg 20-60, jo viņi vienīgie piegādāja preci pēc pāris dienām. Protams jāveic pilna priekšapmaksa un otrās dienas vakarā jau zvanīja, ka prece drīz būs pie viņiem. Šodien aizbraucu precei pakaļ, viss ok, vēl aizbraucu no alonas ielas līdz senukai maskavas ielā. Esmu labticīgs cilvēks, bet pie senukai uznāca kaut kādas aizdomas un atvēru kasti. Tikai tad pamanīju, ka uzlīme uz kastes ir pārlīmēta ar skoču un pats fēns iekšā jau ar apdegušu metālisko daļu - tātad pamatīgi lietots. Piezvanīju tirgotājam, tas atbildēja, ka tādi esot visi fēni un, ja man kaut kas nepatīk, lai griežos bosch servisā. Šobrīd fotogrāfiju pievienot nevaru, jo pirkumu ar lielu čīkstēšanu pieņēma servisā "lietas apstākļu noskaidrošanai" nemācēšu komentēt, vai krāpnieki ir jukotana, vai arī viņi sadarbojās ar krāpniekiem, bet pārējiem iesaku izvērtēt savas sadarbības nepieciešamību ar šo firmu. Ja bosch serviss neradīs risinājumu, būs jāmeklē tālāk...

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Raimonds Ūbelis 19.08.2021

Problēma ir atrisināta, patiesībā problēmas nemaz nebija. Parasti, kad nopērk jaunu tehnisko fēnu, viņam karstuma sprausla ir spož, tā kā tas jaunam pieklājās. Izrādās ar zilajiem Bosch fēniem ir savādāk - tiem jau jauniem sprauslas ir dzeltenbrūnas. Tāpēc es rakstu atsaukumu sūdzībai un publiski atvainojos SIA Jukotana par saviem izteikumiem

E Edvīnijs 14.08.2021

Tad jau izskatās, ka viss tiešām ir tā, kā otrā sūdzībā par šo firmu. Iepērk SS'ā lietotu preci un pārdod tālāk.