www.sudzibas.lv Juglas Papīrs Krāpšana,slikta attieksme pret klientiem,negatīva komunicēšana ar klientu!

Juglas Papīrs - Krāpšana,slikta attieksme pret klientiem,negatīva komunicēšana ar klientu!

Pagājušajā gadā arī saskāros ar Juglas Papīra krāpniecisko rīcību.Mani arī apkrāpa uz nodotās makulatūras svaru(apmēram 50-60kg katrā reizē),vedu divas reizes ar privāto mašīnu.Arī nelielu daudzumu bija jāsver uz lielajiem svariem,kur klients pats neko neredz kas tiek nosvērts,tad izkraušana un pēc tam dokumentu noformēšana,kad makulatūra jau au izkrauta kopējā kaudzē,kaut gan viņiem ir arī mazie svari uz kuriem viņi sver presētās ķīpas...!Par otro vedumu viņi ilgi nemaksāja,jo esot bijis nepietiekams svars(kuru paši nošmauca!)Kad aizbraucu Trešo reizi,tadtomēr izdevās izkarot samaksu par otro vedumu,bet trešo atteicās vispār pieņemt(!),lai liekot kur gribot,jo izteicu pretenzijas par viņu darbu!Apkalpošanas kultūra zem katras kritikas!Pēc tam izdomāja,ka par samaksu viņi pieņems tikai sākot ar 500kg,līdz šim svaram,ja ir 499kg,tad tas ir par velti! Ja arī neliels daudzums jāsver uz lielajiem svariem,kur tu neko neredzi,tu vienkārši tiec apkrāpts!

J

J Johans 55 08.03.2019

Piekrītu citu klientu viedoklim,jo pats saskāros ar Juglas Papīra krāpniecisko un nihilistisko attieksmi!

RAMONA👀 09.03.2019

Pats raksta, pats komentē. Super

SamTroll 09.03.2019

Vismaz varēja kādu citu niku izdomāt, laikam ar fantāziju ne visai..