Juglas med. centrs I.Kļaviņa - Drausmīga attieksme

Juglas med.centrs. Pie dakteres I.Kļaviņas ierados un uzreiz izteica pārmetumus par to, ka nosūtījums uzrakstīts uz roku un kāju pārbaudi...
Kad pēc elektriskā impulsa pieslēgšanas saņēmu kārtīgu elektrošoku, ka kāka raustīties viena kāja un abas rokas, man uzbrēca, lai sevi kontrolēju...
Esmu ļoti jūtīga pat uz statisko elektrību, jo saņemu sitienu pa rokām pat pavasarī izkāpjot no automašīnas, aizverot durvis vai paglaudot kaķi.
No dakteres brēciena un gaužām sliktām sajūtām no veiktās procedūras, man bira asaras. Man pakomentēja, ka tāda histēriķe varot iet prom, viņai nevajagot te tādus diedelniekus, kuri meklē vainas...Esot padevusies augumā liela, neesot nekāda Īkstīte, bērnu strāvas stiprumu nevarot izturēt... Daktere pateica, lai kājas eju pārbaudīt citur, jo tām jau tāpat nav nekādas vainas. Teicu, ka man puse pēdas ir nejūtīga jau divus gadus- noteica...jā, jā, protams! .Biju aizvainota un procedūra bija īstas mocības...sapratu , ka nacistu laika doktors Mengele strādā Juglas medicīnas centrā.
Cilvēki, kuriem ir problēmas ar veselību, neejiet pie šīs cilvēknīdējas, tas ir pazemojoši...un mokoši! Brīnos, ka šajos laikos tādiem neanulē licences!
D. Kalniņa

Dainis 28.07.2017

Ārsti vienmēr bijuši skarbi, jo ar laiku redzot ikdienā to ko redz viņi, vienkārši pazūd jebkāda līdzjūtība pret līdzcilvēkiem , bet salīdzinājums ar Mengeli gan ir neadekvāts.

D dumbassmofucka 30.07.2017

Vajag lasīt iepriekš, pirms iet pie kāda attiecīga ārsta.

Vairākas sūdzības par jūsu mīļo Mengeli.

O Onkoo 30.07.2017

Problēma tiaki tā, ka dr. Kļaviņa ir vienīgā Latvijā, kas vismaz kārtīgi rubī šo metodi, nevis visi 99,97% pārējo, kuru rezultāti jāpārtaisa pēc tam pie Kļaviņas. Tā ka ļoti žēl, ka histēriķi, kas nevar savaldīt savus nervus, bojā labam ārstam ikdienu... Daktere pēc tam izdomā mazāk strādāt un cieš citi cilvēki. Histēriķus vispār jāarstē citā iestādē.