Juglas Frizetava - !

2 года был постоянным клиентом, но за то что меня отказались обслужить в 19.10 хотя время работы до 20.00 Некогда больше посещать небуду

. ....kl 21.09.2009

Pa 30 minūtēm nevar labi apgriezt matus.

S sfsdfsd 21.09.2009

zinu tādus tipiņus, aiziet pēdējā minūtē un kačā pravas

R Rita 22.09.2009

pa 30 min, ir noteiktais laiks, vīriešu griezumam!!!
pie tam laiks bija 5o min!!!
un te esot bezdarbs??????

Mamma 22.09.2009

Nu i labi par vienu kretinu mazak normala frizetava vismaz pravas nekacas.Var tacu pieteikties pa telefonu sev velama laikaa.

. ....kl 23.09.2009

Varbūt tev utis galvā ir, ka atteicās apkalpot.

S sfsdfsd 23.09.2009

cik es esmu tur gājis, vienmēr viss ok, bet ja sāks kačāt pravas, hehehehe, tās ķoķas tevi ne tikai neapkalpos, bet arī publiski izvaros turpat uz beņķa un kaņķiku čibrikam uztaisīs:)))

Z zemene 23.09.2009

tā nav nekāda pravu kačāšana, par JUglas frizētavu arī man ir nepatīkamas atmiņas... neessmu ne neglīta, ne smirdu, ne arī utis man galvā, bet pēdējo reizi bija tāda attieksme, itkā es būtu no citas planētas... matus mazgāja nerūpīgi, plēsa, pēctam dvieli uz galvas vnk uzmeta '''aptiniet un nāciet pie spoguļa'', grieza arī ļoti plēšot un ik pa brīdim knibināja savus nagus itkā es tur nemaz nebūtu.. paprasīja 12 ls, man bija tikai 20 ... 5 minūtes gaidīju atlikumu ... kkāds vājprāts ...

к клиент 29.09.2009

для тех кто туго понимает. Написано же что человек был постоянным клиентом 2 года. Если был клиентом 2 года то это означает что раньше всё устраивало.Насчёт качания прав то я никогда этим не занимаюсь.Всё ок? - всё ок! Возмите 5 латиков (сдачи ненадо) и всего хорошего, досвидание.Выхожу. А раз у них кризиса нету (почти за час до окончания рабочего дня немогут принять клиента)Понятно былобы еслиб очередь.А так...
раз нельзя так нельзя.Никаких прав не качал.Выхожу и еду в другое место (небуду писать в какое чтоб не подумали что это реклама) но тоже на Югле.И пускай там мужская стрижка стоит не 4.50 а 6.00 зато отношение человеческое и качество ничем не уступает.