Joyce Meyer - Laimests

Labdien,velejos dalities pieredze ar citiem,varbut vel kadam ta ir bijis,uz e pastu atnaca vestule,ka esmu laimejusi 250.000USD, bet lai laimestu sanemtu,vins ir jaapdrosina par 1480 USD,preteja gadijuma laimests netiks izmaksats,kolidz tiks parskaitita apdrosinasanas summa,ta laimests tiks parskaitits,vai tas nav krapniecisks gajiens? Vai vel kadam ta ir bijis?Ja apdrosinasanu nesedz,tad laimestu nesanem.

B

O Olegriga 20.12.2012

Diemžēl, šāda veida spsm nav retums internetā. Ignorējiet to.
Ja turpmāk kāds nosūtīs līdzīgo vai aizdomīgo informāciju, pārbaudiet Tīklā un labāk ignorēt.

Šajā gadījumā vilvēki vienkārši cenšas izmantot Joyce Meyer vārdu, lai krāptu cilvēkus.

B bambuss 20.12.2012

Es ari ta uzskatu, jo nez no kurienes manu e pastu it ka ir izlozejusi un esmu laimejusi tadu summu, tikai noteikums lai sanmetu, Lv rekinot tas ir vairak ka 700Ls kas japarskaita viniem, protams vini atsutijusi dokumentus parakstitus, sertifikatu un t.t, ko protams var viltot un nav iespejams nekur parbaudit!Ja laime naudu, tad laimetajam ta ir jasanem, nevis jaapdrosina vel par savu naudu!

T Tre 20.12.2012

es tādus laimestus saņemu kā minimums 3x nedēļā :) Mīļais cilvēk, izmet un aizmirsti.

Minesota 20.12.2012

ignorēt!!!