Jonex - bremzes

Jonexsa remontēju autiņam ritošo daļu, tai skaitā nomaiņīju bremžu klučus .
Meistars teica, ka viss ir kārtībā, kad aizbraucu uz tehnisko apskati, tehnisks apskates darbinieks pajautāja vai es pati tās bremzes mainīju, jo meistari bija aizmirsuši pievilkt kaut kādu skrūvi.
Tehnisko neizgāju.
Aizbraucot otreiz uz jonexu meitari gods kam gods atzina savu vainu un KļUDU ITKā NOVERSA, aizbraucot uz tehnisko apskati rezulāts tas pats, tehniskās apskates darbinieks pat neticēja, ka darbs ir veikts servisā.

A AAA 13.07.2010

Interesants raksts - publicējis Aivars, savukārt, no tehniskās apskates darbiniekiem ir bijis jautājums vai PATI (lasi - siev.dzimtā) ir mainījusi bremzes. Laikam personības duboltošanās! :))

L LOL 13.07.2010

Nē vienkārši rakstītāja zināja ka sī portāla lietotāji saks klaji ņirgāties par to ka sievietes neko nesaprot utt.

A Aivars 14.07.2010

Varu vel piebilst, ka tur mainīju arī pr.labās puses gultni(jūnijā), 13 jūlijā viņš atkal sāka gaudod.
Menesi gan izturēja.
Itkā jau nav daudz menesī sanāk 40ls

A Aivars 23.07.2010

Un nomaintīa bukse ar izkrita (nov coment)

L Laila 15.08.2010

Sūdzības iesniedzējam "Aivars" ir vai nu fiktīva persona, vai transvestīts, jo Aivars raksta sieviešu dzimtē! Kaut kā zūd ticamības moments...

A Aivars 07.10.2010

ticamības moments ir zudis pret jonex, jo neticu, ka tur kāds vispār ko saprot no autiņiem.

š šoks 08.01.2011

Tici man, un kā vēl saprot. Ja šis ir kāda konkurenta triks, tad tas ir nožēlojami. Tādiem biznesā nav vietas. Es un ļoti liela daļa manu draugu un paziņas remontē savus autiņus pie Jonex. Un visi kā viens ir ļoti apmierināti.
Cilvēcīgums mūsdienās acīm redzot jau sen nepastāv. Kā var šitā apmelot? Jebkurš normals mehāniķis izlasot tevis rakstīto, teiks, ka tās ir pilnīgākās blēņas, tā vienkārši nav iespējams.

E Esesesseseseseses 08.01.2011

šoks, tik nesāc pats slavināt savu sētas kantori, visiem jau zināms, kā šie servisu meistari strādā!!! :D :D :D

P Peteris 06.09.2011

da tani servi neviens neka nemak darit motora ellas nomainas vieta izlej ellu no karbas nezin kur ir motors un galu gala nolej no abiem un salej kopaviena trauka un salej motora un motors beigts

J 06.09.2011

Jā, tā vien skaties, ka mašīnā nenoliek kluci!