Jolanta Gulbe Ģimenes ārsta privātprakse - Pacientu apkalpošanas kvalitāte

Jolanta Gulbe - ar šo ģimenes ārsti ir ļoti negatīva pieredze daudzu gadu garumā, kā rezultā viņas pakalpojumi ir neizmantoti, bet vairumā tikai maksas pakalpojumi izmantoti.
Ārstei ir totāla netolerance pret pacientu - absolūts empīrisko izjūtu trūkums vai to neesamība pret pacientu.
Kad pacients savas hroniskās slimības nomākts (neskaitāmu negulētu nakšu un sāpju nomocīts) atnāk uz pienemšanu (nosēdējis vairāk kā stundu rindā) sliktā omā, tad J.Gulbe izrāda absolūtu ārsta profesionālās ētikas trūkumu, un agresīvā pacientu noniecinošā tonī uzsāk komunikāciju ar viņu.
Turklāt, neskaitāmas reizes esmu pierakstījies pie šīs kundzes precīzā laikā uz pieņemšanu un nekad nesmu ticis kabinetā uz pieņemšanu laikā, jo kārtība kāda notiek pieņemšana ir haotiska vai tās vispār nav.
Akūtās stundas rindā stāvošās tantas (kaut arī akutā stunda beigusies) ar savu poziciju, nostāju nelaiž-neuzskata par svarīgu iemeslu, laist pacientus, kas 2 nedēļas iepriekš ir pierakstījušies rindā.
Man kā inteliģentam cilvēkam, negribas klaigāt ar tām histēriskām tantiņām koridorī par rindas un pieraksta esamību.
Vai tiešam ārste J.Gulbe nevar sakārtot savu ģinemes privātpraksi arī ārpus kabinata? Vismaz medmāsiņa, kas var saukt pacientus kabinetā pēc pieraksta.
Redziet kā visās zobārstu praksēs ir izdevies sakārtot šīs lietas. Visi tiek pieņemti lieliskā kartībā pēc pieraksta noteiktā laikā.
Jāpiebilst, ka man kā noslogotam cilvēkam nau laika sēdet mūzīgi rindā, delikati laižot katru slimo/veco sievieti pa priekšu.
Tāpēc veicu pierakstu iepriekš.
Tā ir elementārā kārtība un to nav grūti sakārtot, vai tikai dominē doma iegūt no valsts finansējumu (jo veselāks pacients jo izdevīgāks) un pacienta iemaksu par kuru nekad netiek izsniegts darījumu apliecinosh dokuments - čeksvai kvīts (vismaz es nekad tādu neesmu saņēmis).
J.Gulbes kundze ieviesiet lūdzu kārtību pacientu apkalpošanā ārpus kabineta un iemācieties būt toleranta. Par epmpīrisko nemaz nerunāšu, jo droši vien neziniet ko tas nozīmē.

Z zilais valis 17.11.2017

Šķiet, ka autorei pašai ir empīrisks empātisko izjūtu trūkums.

Dainis 17.11.2017

Drāmas karaliene! :)

C critical thinker 17.11.2017

tak nomainiet ar citu ārstu. pameklējiet un piesakieties. papīrus pārnest dažu minūšu jautājums

veesaa007 17.11.2017

Ar ko tu atšķiries no tām "histēriskajām tantiņām? Ar to, ka pieņemšanā paklusē, bet izsakies internetā? Tik "daiļrunīga" sūdzība būtībā ne par ko. Jā, dažkārt nākas aizkavēties rindā, iespējams, iepriekšējiem pacientam tika veltītas nedaudz vairāk kā noteiktās 15 (?) min. Paskaties, kas notiek valstī- ģimenes ārsti streiko, mediķu trūkst. Uz tā fona priecājies, ka vispār ir iespēja tikt pie ārsta.

O Opoi 19.11.2017

empīrisks -ais; s. -a, -ā;
1. Tāds, kas ir pamatots ar pieredzi, izriet no pieredzes.
2. Saistīts ar empīrismu (1), tam raksturīgs.
3. Ar novērojumiem un eksperimentiem iegūts, piem., empīrisks konstatējums.

D Daile Bērziņa 01.03.2019

Man ir arī ši ģimenes arste. Un varu teikt tikai to pašu labāko. Vienmēr varu tikt uz konsultāciju kad nepieciešamas vienmēr smaidīga