Spēļu zāle Jokers Livani - Apsargs

Sveiki. Diezgan biezi apmekleju spelu zali gan pats kadreiz uzspelet gan ar draugiem , jo pilseta nav ko darit. Livanu Jokeri ir tada sieviete blonda apsargs nu nosit visas tavas velmes spelet ar to ka piekasas pilnigi pie visa ka ienakam divi vai tris vinja nepsrtaukti dzen visus ara. Bet ja es tiesi taja bridi nevelos spelet? Vai ka neskaita to kad griez nost 1000 tev piedava kafiju. Visi livani sudzas un neapmekle Jokeri tikai vinjas delj esmu dzirdejis pat pardeveju kolegu sudzibas par vinju uzvards Plocinja Blonda . Atlaizat vinju beidzot un gaidat rindam klientus.

J

Pacco_al 23.03.2016

Da labi... Juri, ko tu lietoji pirms šito uzrakstīji.?

B Baaatsss 14.01.2017

Juris laikam kārtejo naudas vienību ieguldījis aparātos, kas nenesa peļņu; tāpēc arī ir tik dusmīgs! Juri, nevajag meklēt vainīgos citos, citreiz vaina ir jāmeklē pašā sevī!

G Grigorij Morozov 30.12.2019

Zlie nedobrie vryni sumnie mesayt igratj ignoriryjut certi moseniki zyliki moxinatori bidli ymenja dengi zastrivali aparate oni ne vozrosali eti frmi priezali tolku nekokogo viblitki

K krāns2020 25.06.2020

Komentāros laikam ir personas, kas nekad nav bijušas Līvānu jokerī. Es tur biju laikam kādas 4x un kad trāpījos uz to vienu sievieti, tad baigā nepatika parādījās, jo var just viņas melno enerģiju. Un jā, dzen viņa ārā tos, kuri nespēlē, redz ka viņiem noteikumos rakstīts, ka tev obligāti ir jāspēlē vai jātērē pie viņiem nauda, tupa stāvēt atbalstīt savējo nevari. Tā pat arī ja tu spēlē, tev nauda beidzas, bet čomam nē, tad lasies ārā un tur gaidi viņu. Man izklausās pēc debīlisma.