www.sudzibas.lv Joker Krāpnieki no liela burta

Joker speļu zāle - Krāpnieki no liela burta

Nekad saja kantori nevinnesi..Ja gribi paspelet un ari dazreiz kko laimet tad izvelies Olympic vai Fenikss bet ne Joker Ogre..Vnk zaudesi naudu un aiziesi ar sliktu garastavokli.Automati uzgriezti ta lai tu zaudetu..Realais piemers-Ielikam 14 automatos vienlaicigi pa 20 eur un visur likme 0.45 eur..Bonusa speli iedeva tomer viena automata uz pedejam kapeikam un laimests sastadija 7.45 eur..Varat pasi izrekinat kads ir atdosanas % sai zalei.:D

C Chelsey 18.07.2016

:D :D ir redzētas daudzas sūdzības, bet šī jau pārspēj visu :D čali, met pie malas tos aparātus, kamēr nav par vēlu un nebūs jāvaino spēļu zāles un jāmeklē mistiski koeficienti :D Paskaties apkārt, cik daudz ir kazino un padomā, cik daudz izmaksā to visu uzturēt... Nez, ja atdošanas procenti būtu augsti, vai būtu reāli uzturēt šo impēriju? Diez vai. Bet vispār-baigo Ameriku atklāji par naudas zaudēšanu un aiziešanu ar sliktu garastāvokli :D vnk you dont say :D :D :D Sliktais Ogres Joker :D

D Dontkillmyvibe 19.07.2016

Tev ir tiesības aizvest uz zāli neatkarīgu ekspertu, kas pārbaudīs automātu atdevi.

L Lietotajs!!! 19.07.2016

Kur vinu dabut un ka to var izdarit?

C Chelsey 19.07.2016

Ak Dievs kādu ekspertu :D Tagad visi pajoliņi, kam nav labākas vietas, kur naudu bāzt, vedīs sev līdzi ekspertus :D Jo-kā tā var būt, ka es zaudēju visu naudu, tas taču nav iespējams! :D Ir naivi domāt, ka spēļu zāles ir radītas, lai padarītu mūs visus bagātus. :D Sabāzt 14 automātos katrā pa 20€ jau ir diagnoze. Būtu ārstēties gājis par to naudu vai vismaz nopircis sev kaut ko jauku. :D

G Grigorij Morozov 03.02.2020

Eto xoZajna vina on nikogda dengineodaet piset s i inkosatoromevcekax ninosol

G Grigorij Morozov 03.02.2020

I xozai n nezakono bezancij uvozit klientov za prudel rigi stob dengi neodovat sosvoimi provitilami