www.sudzibas.lv Joker Slikts serviss

Joker - Slikts serviss

Natālija, tā sauc sievieti, kura bezkaunīgi sāka braukt augumā par to, ka pasēdējām 10 minūtes atpūtas zonā uz dīvāna, kamēr gaidijām naudu. Salīdzinā mūs - tad kad ejat ēst uz ēdnīcu, arī gaidat naudu. Vienvārdsajot drausmīgi pretīga attieksme cēsu joker. Tik pretīgi redzēt un dzirdēt, ka kāds čābstina košļeni. Vienvārdsakot, vēlams iegādāies cēsu jokerī apsargu, lai to veco savaldītu, savādāk nedaudz par traku jau iet, bet pareizi joker nevar atļauties apsargu, tādēļ šodien 2.01.19 ir tik strannas vecenes.

02.01.2019

A anonime 02.01.2019

Ar tādu pareizrakstību,es Jūs pat iekšā nelaistu.Un lasot tekstu noprotu,ka Jums palicis nesen kādi 18 gadi.Jo pieaudzis cilvēks nekad tā neizteiksies.Neko sliktu par šo darbinieci pateikt nevaru.Ļoti mierīga un pozitīva sieviete.

D Dzinča27 02.04.2019

Cēsu Joker ne vienai vien bārmenei ir jāpiedomā pie laipnības. Iesaku vadībai nopietni pievērsties šai lietai.