Joker - Attieksme

Vakar biju ar draugiem spēļu zālē Joker, tiešām izbrīnīja nekompetentas bārmenes uzvedība un attieksme.(Tā kā pati mācījos par bārmeni zinu kā jārunā ar klientiem). Viss sākās ar to ka viens draugs teica tam kurš spēlēja automatos, lai beidz spēlēt, jo tā ir ļoti daudz zaudējis. Tad bārmene rupjā formā sāka skaidrot ka viņam nav tiesību aizliegt viņam(tas arī bija mūsu draugs), turklāt kamēr mēs sēdējam un dzēram alu, viņa visu laiku stāvēja mums blakus un klausijās par ko mēs runājam, tas jau likās nepatīkami, ja to dara vismaz tā lai netraucētu apmeklētājiem.Tad bārmeneteica lai mēs ejam ārā, jo tur nedrīkst dzert(kā nedrīkst, ja tur ir bārs)un sāka raustīt aiz rokas lai ejam prom.Draugs sāka mani aizstāvēt.Mēs aizgājam otrā telpā un es prasu bārmenei kur jums ir sūdzību grāmata, ar ko viņa man atbildēja ''Uzraxti uz tualetes papīra un noslauki ar to savu d****'' Pēc tā sāka atkal rupjā formā mani apvainot.Nemaz negribās to raxtīt.Es nesaprotu kā tādu cilvēku pieņēma darbā un viņu tak nedrīkst laist cilvēkos.Ja tev tik ļoti nepatīk cilvēki tad sēdi mājās.Tik daudz speciālistu šajā jomā kas sēž bez darba!Es biju daudz biju ārzemēs, tur bāros/restorānos ir tik laipni cilvēki, viņi nekad mūžā neuzdrošinātos tā pateikt.Un kā mēs varam būt labāka valsts, ja ir tāda attieksme.

D

G Grigorij Morozov 15.01.2020

Ja bi otmenil bi etot biznes invalidov pygayt razvodjat nadengi bonditskim metodom bez suda otpraljayt kadata tampodaljse t

Saivii 15.01.2020

Gan jau izprovoceeji... Staasts pa pusei izklausaas

G Grigorij Morozov 18.08.2020

Dobrij Denj proverte avtomobil taeta zelenogo cveta i Subaru sineva ocenj podozritelnaja