www.sudzibas.lv Joker taxi Taksists Dainis Ķezberis

Joker taxi - Taksists Dainis Ķezberis

Profesionalitāte????? Kā tad...pirms pāris mēnešiem es noteikti atsauktos tikai pozitīvi... bet nu vairs nē. Esmu ļoti vīlusies.. nepietiek, ka taksists ir aprīkots jau ar prezervatīviem no firmas (cimdu nodalījumā), kā pats teica, viņš māk arī lieliski melot, zinot sāpīgās vietas (es esmu zaudējusi otru pusīti..aizgāja bojā cilvēks ... īpašs cilvēks.. es teicu, ka baidos sākt kādas attiecības... ) māk atrast pareizo pieeju, piečakarē un vēl beigās aizņemas naudu lai, kā izrādās, iztaisītu pārsteigumu savai sievietei,. galvenais, ka iesaista pārējos kolēģus, lai tie ved, lai apstiprina, ka jā, lielais pielūdzējs ar nopietniem nolūkiem...jā, un man vēl jāmaksā par taksi, kuru izsauc viņš lai pats tiktu mājās... Visvairāk mani fascinē šī firma.. es rakstīju pretenziju, bet mani vienkārši ignorē!!! Es par uzņēmumu biju labās domās...bet ja mani kā klienti ignorē.. Es neklusēšu,..man bija vajadzīga tikai atvainošanās.. jo esmu ļoti aizskarta...šajā uzņēmumā strādā arī labi cilvēki.,. tikai es diemžēl neesmu tādus satikusi..visi melo un krāpj.. Vēl naudu izmāna.. skaisti.tw.šobrīd pat uz darbu neeju..vēl draudzenei meitiņa bojā aizgāja.. pēc visa šitā nezinu cik man nervus būs jāatjauno.. paldies Daini.

V

BondsBonds 29.09.2014

Lasot šo savārstījumu rodas dalīts iespaids.