Joker kluba skaistumkopšana - Kosmetologs Ramona

Biju pie kosmetologa Ramonas Joker klubā (Katrīnas dambī). Aizgāju uz sejas masāžu, kurai cena cenrādī bija norādīta 20 Ls un laiks 40 min, bet pati masāža ilga 20 min, tad tika uzlikta maska un uz 20 min kosmetologs pazuda bez vēsts. Es jau biju vairākās citās vietās, zinu, kas ir sejas masāža un varu salīdzināt. Pats rūgtākais šajā stāstā ir tas, ka man lika samaksāt 26 Ls!!! Vairs neiešu pie Ramonas (kaut gan Joker kluba mājaslapā rakstīts, ka kosmetologu sauc Irēna).

A arturs 09.05.2011

Varu piebilst, ka man uzdāvināja joker kluba dāvanu karti 30ls vērtībā, taču to nebija iespējams pilnvērtīgi iztērēt BāRā un man tajā atrodoties radās iespaids, ka tas džokera klubs ir uz bankrota robežas, jo viss dārgs un daudzi ēdieni nebija pieejami.

E Eseessesesesesees 12.05.2011

nu vispaar Joker klubs kaadreiz bija striptiiza klubs Elizabetes ielaa...mos' darbinieces taas pasas tikai firma darbiibas sfeeru nomainiijusi? :)))

A andrisbromalts 25.08.2014

Joker klubā no visām piedāvātajām pirtīm visi tusē tikai vienā (parastajā saunā), pārējās normāliem cilvēkiem ir neizmantojamas. neskatoties uz to ka tajās ir zema temperatūra grīdas un lāvas ir tik karstas ka tās pat rūdītam jogam būtu problemātiski izmantot, tas pats sakāms arī par tām divām kurās izdala aromātus (eikaliptu utl) kurš ir tik koncentrēts ka sajūtas drīzāk atgādina kā gestapo gāzes kameru nevis pirti, tāpēc visi kas tajās iebrien pēc minūtes izlido ārā baudot nevis pirts efektu, bet normālu gaisu ko ielepo pēc atrasšanās tajā.