www.sudzibas.lv Jokas ZS Krāpšana,algas nemaksāšana, cilvēku pazemošana, valsts līdzekļu izkrāpšana

ZS Jokas - Krāpšana,algas nemaksāšana, cilvēku pazemošana, valsts līdzekļu izkrāpšana

Mīļie Kuldīgas iedzīvotāji, uzņēmēji! Saskāros ar šo indivīdu personīgi. Godam nostrādāju zināmu laiku zs,Jokas, sākumā viss likās tik rožaini, pirmā alga laikus, protams bez oficiāliem dokumentiem, jo Jānis Uzulēns solīja to nākamajā mēnesī labot. Bet nekā. Algas sāka kavēties, darba grafiks neadekvāts. Ne vienu mēnesi nav alga izmaksāta laikus, pedējās darba algas tika ieturētas un līdz šai dienai nav joprojām izmaksātas, ne tikai man, bet arī virknei citu cilvēku! Izkrāpj valsts finansējumus, pret darbiniekiem izturās, kā pret suņiem! Neejiet tur strādāt! Solīs zelta kalnus, jūs tiksiet apkrāpts!

Kr Krishinjsh 06.06.2017

Nekad neesmu sapratis šādas sūdzības, jūs zinat kur viņš atrodas, esat bariņš apkrāpto, kur problēma aizbraukt un zobu rindas viņam paravēt? Tad ātri vein nauda atradīsies! Neesmu par vardarbību, bet ir situācijas kad vajag. Pat bībelē saka - nav taisnības uz zemes tik dūrē ir spēks...

Th thimonthee 11.08.2017

Contacto Directo: [slēpt]@gmail.com

¿Desea comprar un coche?
Construir su casa? Cambiando su empresa? Necesita un préstamo legítimo? Es necesario la inversión ?
Puedo ayudarle. Me ofrecen préstamos a las personas en el año 1000 a 10 millones en todas las personas honestas de todo el mundo a un ritmo de 2%. Tengo una bastante grande de capital que hacen préstamos e inversiones mientras gira la capital, también ayudará a aumentar mis dividendos.
Ofrezco hipotecas, préstamos comerciales, préstamos internacionales, préstamos personales y préstamos Exclusivo préstamos educativos. Ofrezco préstamos
a disposición de aquellas empresas, otras organizaciones públicas y privadas, y muchos otros.
Nota: Si desea hacer préstamos en $ y €; XPE; CHF etc ...
Contacta directamente: [slēpt]@gmail.com