JOBSHOP.UCOZ.LV - JOBSHOP.UCOZ.LV

Lieta tada, iegaju sakumlapa JOBSHOP.UCOZ.LV, ta ir lapa sakara ar darbu arzemes, lai varetu apskatit vakances, man bija janoperk ievadisanas kods, labi nopirku, bet nekadi tas kods nedarbojas.Man liekas, ka tur kaut kas nav tirs.

K

A Andrejs 07.09.2009

Idiots :D :D :D

S sfsdfsd 08.09.2009

ir tak idioti, kuriem nepielec, ka ir oficākas web lapas, kur nekas nav jāmaksā, salikteņu web lapas krāpnieki, bet sukas lin un tad sūdzās

4 4uk4a 11.09.2009

tur tiesaam jaabuut idiotam lai atrastu taadu lappu ar tik debiilu nosaukumu un weel nopirkt kkaadu kodu, pizdec ha ha ha

K karlito 07.10.2009

Pavisam vienkārši var atrast to cilvēku kas to problēmu sataisījis, viņam pavisam nopietni draud 3-15 gadiņi.
aizej uz policiju un vis kārtībā to maksas telefona nr var uztaisīt ikviens no mums, dari kas darām un vis būs čikiniekā tiesā redzēsi to mērgli:-)

K karlito 07.10.2009

šo pakalpojumu piedāva fortumo.com raksti viņiem sūdzību un viņi tālāk pārbaudīs, un ja būs pamatoti vērsīsies pie policijas.

K karlito 07.10.2009

paskatījos to lapu tur pat reģistrēties nevar:-)

JOBSHOP.UCOZ.LV

ucoz ir bezmaksas vietne ja kas, to jau vajadzēja tev zināt.

A Agita 10.10.2009

īsti Latvieši.Neviens pat nepieļāva domu, ka raksta autors tik tiešām ir lohs un kaut ko izdarīja nepareizi.
Varbūt viņš nav tik atīstīts, lai pareizi ievadītu to saņemto kodu.Arī ucoz lapās var saņemt normālu informāciju.
bez maksas hostings nenozīmē sliktu pakalpojumu.pati esmu izmantojusi(nu ne šo konkrēto) un nesūdzos.
vēl jau pastāv arī iespēja ka bijusi tīri tehniska problēma, jo te pieminētais fortumo ar nav nekāds saits no labā gala.
tas tā iestājoties par taisnību pret pīkstuļiem.
Ja kas tas pīkstulis zināja, ka sūta sms uz maksas pakalpojumu.kodu cik saprotu ir saņēmis.apskatīju to lapu un secinu.
tur neviens nesola ka par sms informāciju dabūs-bet kodu.nu ja cilvēciņš ir to saņēmis tad ar ielikt kur vajag vai iesālīt uz ziemu burciņā.