www.sudzibas.lv Jobbi.lv Nodokļu nemaksāšana, negodīga komercprakse.

Jobbi.lv - Nodokļu nemaksāšana, negodīga komercprakse.

Iegādājos, kā privātpersona, perforātoru jobbi.lv. Cena viss labākā, uzņēmums arī figurē salidzini.lv mājas lapā ar savām precēm kā viens no lētākajiem. Izveidoju pasūtījumu, saņēmu priekšapmaksas lapu. Nakamajā dienā man deva apstiprinājumu, ka prece pieejama un lai veicu apmaksu, tad prece tiks izsūtīta. Apmaksāju, un ar vienas dienas nokavēšanos preci saņēmu. Taču man neatsūtīja čeku, nedz rēķinu, nedz arī viņu pašu mājas lapā pieminēto garantijas talonu. Kad jautāju, kur ir preces pirkuma apliecinošs dokuments, sākotnēji jobbi.lv menedžeris mēģina iestāstīt, ka priekšapmaksas lapa (kurā pat nav pvn uzrēķins, kā arī iztrūkst jebkādi rēķina numuri) ir preces pirkuma dokuments un to arī apstiprina bankas pārskaitījums. Kad otru reizi uzstājīgi prasu korektu čeku/rēķinu ar pvn un visiem rekvizītiem, tad tomēr menedžeris apsola nākamajā dienā atsūtīt rēķinu. Nākamajā dienā patiešām saņemu kvīti un garantijas talonu, taču nu jau, no cita uzņēmuma. Priekšapmaksas rēķinā, kā maksājuma saņēmējs norādīts lietuvā reģistrēts uzņēmums "sia jobbi lietuvos filialas", savukārt pēc pieprasījuma tika atsūtīta kvīts kurā jau figurē latvijā reģistrēts uzņēmums "jobbi" sia. Pieņemu, ka vid būtu interesanti izpētīt šādu interesantu shēmu. Pieļauju, ka šis arī ir iemesls, kādēļ jobbi ir viens no lētākajiem interneta veikaliem latvijā populāru celtniecības instrumentu sfērā. Tatad, ja neko neprasiet, tad arī nekas jums nepienākas. Otrkārt divreiz apdomājiet vai prātīgi pirms pirkuma saņemšanas pārskaitīt naudu lietuvā reģistrētām uzņēmumam, ja vēlētos atgūt naudu, tad iespējams tas būtu ļoti sarežģīti. Arī viņu mājas lapā nav norādīts vai cenas privātpersonām ir ar pvn vai bez. Nodokļu "optimizētāji". Pielikumā pierādījumi.

A aleksandrs 13.04.2019

Likumus labāk pamācies (PVN pārrobežu situācijās):
Godīgā komercprakse (PVN pārrobežu situācijās): https://europa.eu/youreurope/business/taxation/vat/cross-border-vat/index_lv.htm#withintheeusellgoodsfinalconsumer

P Pilsonis Nr.1205 14.04.2019

Nezināju, ka PVN pārrobežu situācijās nav gala patērētājam jādod čeks, savukārt ja klients uzstāj ka grib čeku, tad čeku pēkšņi saņēmu no citas firmas, kā tad tā? Aleksandr izlasi sūdzību vēlreiz.

P Pilsonis Nr.1205 14.04.2019

Un kā tad gadījās tā, ka naudu pārskaitīju vienam uzņēmumam, taču čeku saņēmu no cita?

A Alnis Strautins 29.07.2019

Jā,nu te es arī diemžēl saskaros ar šo pašu situāciju,preci pasūtīju,bet rēķins jāsūta uz lietuvā reģistrētu banku,viela pārdomām,maksā lētāk un nemaksā nodokļus Latvijas valstij,vai arī piever acis savai sirdzapziņai
un ietaupi diezgan krietnu summu