www.sudzibas.lv JM Holding SIA Zemas kvalitātes speciālisti

JM Holding SIA - Zemas kvalitātes speciālisti

Krievu stila bizness - tēlot no sevis augstas klases speciālistus, bet īstenība ir visai zemas kvalitātes "speciālisti". Piedāvā zemas kvalitātes, primitīvas mājaslapas un it risinājumus, kas ļoti atpalikuši no realitātes. No klienta gaida tikai un vienīgi beznosacījumu slavināšanu, līdz ko pasaki viņiem, ka tas ko viņi dara, nav tas, ko tu, kā klients vēlies, sāk skaidrot, ka tu, klients esi atpalicis, atrod un simt un vienu iemeslu un piemēru.
Pirmais rādītājs, ka cilvēks ir diletants, ir tas, kas viņš plātās ar savu izglītību. It sfērā, līdz ko cilvēks, sāk stāstīt par savu bakalaura grādu - viss, ejat prom. Tas ir tikai tukšs muldoņa.
Kaktu kantoris, kas nosaucis savu uzņēmumu par holdingu (jāsmejas, kādas ambīcijas: d) , kur ieguldītais pamatkapitāls sastāda 1.00eur (tiešām, holdinga vērts pamatkapitāls) un uz doto brīdi ir nodokļu parāds 1913.48 eur!
Mājaslapā tik Skaisti apraksta par to, kādi sniegumi veikti citu biznesos, bet ko tad savās biznesā nevar sakārtot procesus? Kā ir ko? Neskaties uz maniem darbiem, klausies uz maniem vārdiem? : d
neiekrītat lamatās, kā iekritu es. Pasargājiet savu naudu, laiku un nervus.
Neiesaku šo izgāzušos "uzņēmumu".

E