JK DEM SIA - Krāpšana

Problēma ir tāda, ka no šī internetveikala bērnam biju pasūtījusi gultas veļu 100x135. Pasūtīju 26.09.2023. 4.10.2023 atnāca epastā, ka viņi naudu saņēmuši. Precē bija norādīts, ka no tā brīža, kad saņemta nauda,10 darba dienu laikā atnāks prece man kā klientei. 26.10.2023 saņēmu e pastā ziņu, ka man jānovērtē šī prece. Bet kā es varu novērtēt šo preci, ja neesmu līdz šodienai saņēmusi. Tad es viņiem zvanīju pa norādīto telefona nr 29583907. Bet neviens necēla telefonu. Liku zvanīt vīram, par cik mans nr. Parādās, bet arī necēla šis numurs. Esmu atstājuši facebook mesengeri daudz ziņu, arī watsapa, bet nenod nekādu atbildi līdz šodienai. Lai arī summa nav astronomiska 22.90 eiro, bet tas nav godīgi, ka naudu saņem, bet preci neatsuta. Varbūt es neesmu vienīgā, ka viņi tā izdarās?

Andris Sa 08.11.2023

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "JK DEM" - nodokļu parāds 3 355.62 EUR