. ....kl 14.05.2009

Vai tu pati saprati, ko uzrakstīji?????

S sims 01.07.2010

tagad ejiet caur tejieni pool un parejas speles! kas bija jippii.lv tik upiediet latviesu valodu un ielieciet keksitit pie LV. Un dodam talak so saitu saviem jippi draugiem ;)
Savacamies atkal kopa!
PS piedodiet par gramatiku!

J Janis 02.07.2010

kur pie velna tu kkaadu keksiiti redzi kur var iebaazt?...

M Madara 04.07.2010

Sodība... 5*Hotel aizgāja, jippii nomira... Cita izskaidrojuma man nav :D
5*H ja lasi, uzraksti e-pastu... ;) OBLIGĀTI! ;)

J Janis 09.07.2010

ew bet tocna.. es nevaru izturet bez jippii. kaa var atkal tikt vinjaa iekshaa, ja vispaar var????

M Madara 16.07.2010

http://www.jippii-help.eu/play/ šeit var, bet nav tas...

V Vineta! 16.08.2010

Nu Lol tā ir tikai spele..
''Es nevaru bez jipii iztureet'' - Cik stulbam jabut lai ko tadu teikt, takaa vieniigais ko visu laiku jus darat - butu sedeet pie datora un spelet speliites!!1

U ubisoft 03.09.2010

ITKA TU NEESI PAMANIJIS...LV lenam iet pa dirsu, kur tu njemsi naudu lai uzturetu weblapu, ja vienigi esi bagats, tas jau ari visu izskaidro kapec tur neko nevar vairs spelet. ko tur niekoties ar to jippii, labak spele pulu playray.lv!

L Liene 05.09.2010

Bet kur palika ta zimesanas spele?
un pati ta adrese;(

zīmēšanas spēle
kur citur tādu dabūt ?
gribas jippii :(

G GuLbiS 17.12.2010

Jippii spēls var spēlēt šeit... http://lv.jippii.us/ drīz būs atpakaļ arī zīmēšanas spēle! :) un vel varat apmeklēt jippii palīdzības lapu http://www.jippii-help.tk/ :)

č Čika 18.12.2010

KAD BEIDZOT BUS ATPALAK ZIMESANAS SPELE!?NEVARU SAGAIDIIT, TAS IR LOTI IDIOTISKI NO VEIDOTAJU PUSES IZNEMT TIK FORSU SPELI ARA!!!

M Minka. 20.12.2010

Pats smieklīgākais ir Madaras teksts.Ak meitenes jūsu ''foršais'' 5*Hotels :D Vispār bija interesanti tur uzturēties, dažreiz aiz gara laika gribas iet paspēlēt, bet nu ja.Jāmeklē kaut kas cits ko darīt.

I iiiieva 21.12.2010

man ar patika tā zīmēšanas spele bet es isti nesaprotu kapec ta notika kada vaina bija tam saitam nu vispar nah**

C Cover_version 07.01.2011

You gays are sick... nu esiet tak reāli...nu ok jippii bija foršs, bet nu vairs nav tas, nu neko nevar darīt! ;D

E Edgars 27.03.2011

Jippii pastāv :D es speleju visu laiku :D