Jevģēnijs Zamaris - Darbinieks

Sveiki kolēģi. Esmu darbu vadītājs celtniecības uzņēmumā
vēlos iesniegt aprakstu par šo personu,
ar kuru neieteikšu ielaisties darba un arī jebkādās citās attiecībās.
Vienvārdsakot, frukts vēl tas...
Iedzert ļoti patīk, arī darba dienās, tādējādi kavējot darbu un nākot uz turieni kad pašam patīk.
Lieto narkotiskās vielas, arī darba laikā, tādējādi radot materiālus zaudējumus uzņēmumam.
Esam arī palīdzējuši tikt galā ar problēmām kuras radušās tā rezultātā ka patīk zagt...
Spēlē azartspēles, tādējādi notriecot naudu..
Arī darbu darītājs nav nekāds labākais.
Ir ģimene un divi bērniņi... Ir jau žēl muļķa, bet nu šitā ņemties diezvai kādam būs patīkami.

Работяга 11.12.2017

Ja darbadevejs saka ka uznemuma kura iekaratojas visi dzeraji narkamani un speles miletaji, tad ar uznemumu ir kaut kas nav kartiba! Jo ja uznemuma kad iekartojies tad tur vini pasi veido kolektivu un tadi individi tur neturesies.. Sandis Zambergs jums jaatrod darbu nasaistitu ar uzmeju darbibu, varbut arzemes kaut kur uz siltumnicas kur nav daudz prasibas un atbildibas..

S Sandis Zambergs 11.12.2017

Ar tik pareizu pareizrakstību izskatās kad kādam citam jāstrādā siltumnīcā.
Šis indivīds ir atlaists no darba minēto punktu dēļ.
Šis raksts ir domāts vairāk kā ziņojums nevis sūdzība.
Varbūt šis cilvēks uzzinot,ieraugot šo rakstu sāks aizdomāties par savu dzīvesveidu...kas arī vairāk vai mazāk ir šī raksta iemesls

Работяга 11.12.2017

Jus gribat atalgotu darbu? Tad tas katru dienu jaraxta.. vai siltumnicas silti un bez nerviem.. 1800 kur latvija tadu algu nopelnisiet.. pat ienemajamam amatam..

Работяга 11.12.2017

Uz senem labak nebrauciet, es uzzinaju..