Jevgenijs Kazmins!!! - Lūdzu palīdziet!

5.10.2011 manu dzīvokli bija atbrīvojusi persona vārdā Jevgenijs Kazmins..(uz to brīdi viņš dzīvoja kopā ar draudzeni un suni). Pēc viņa vārdiem tajā pašā dienā viņš arī ievācās kādā citā dzīvoklī..Pēc kāda laika saņēmu rēķinu ar 400Ls lielu parādu.
Cilvēks uzrakstīja SMS kurā solīja parādu apmaksāt pa daļām,un pateica ka dodas uz 5 mēn. uz Austriju. Kopš tās dienas viņš nav uzradies. Ļoti lūdzu atsaukties visus, kam ir kāda informācija par šo cilvēku. Lūdze pievērst īpašu uzmanību datumam! Varbūt tieši jūsu (vai jūsu paziņu) dzīvoklī viņš ievācās šajā dienā kkur ap 20.00-22.00 vakarā...
Ļoti ceru uz Jūsu palīdzību..!!

N

knausis 12.06.2012

Tā notiek, ja velies samaksu saņemt aploksnē, tātad bez līguma. Kurs tad te ir vainīgais?

N natusik6 03.07.2012

Līgums ir.. :)
Tikai cilvēks nepilda līgumā aprunāto.. :)

knausis 04.07.2012

Negribēji nodokļus maksāt! Ko sūdzies!
pats esi vainīgs!

M mimo 27.04.2013

Поражает одно, ещё находятся такие, которые и защищают этих подлецов. Наверное, сами из той же оперы.Это государство своё возьмёт с должника рано или поздно, да ещё и с процентами. А частному лицу, ох как трудно добиться чего-то, хоть с договором хоть без. Порядочный человек, хоть по частям, но вернёт деньги. А лживые твари, на то и рассчитывают, что никто их искать не будет. Любители жить на халяву.