www.sudzibas.lv Jevgēnijs Kareļins Krāpnieks - Jevgēnijs Kareļins

Jevgēnijs Kareļins - Krāpnieks - Jevgēnijs Kareļins

Esiet uzmanīgi ar šo solītāju! Ja, ja-telšu pilsētiņas iemītnieks! Viņš izkrāpj naudu no pasūtītāja par darbu (vai pat preci) ko vispār netaisās darīt ! Slēdz līgumus no SIA 'Financial ABC' reģ.nr.50003731551 vārda (manā gadījumā tāds variants:)), saņem naudu un viss - ishi svishi vetra v pole!!!. Pirms pasūtījuma veikšanas viņš rāda bildes, skaita un uzmēra. Kad darbam jābūt gatavam - pazūd un neceļ telefonu. Nekādā gadījumā neiesaku saistīties ar šo cilvēku . Krāpj arī pēc citas vārdas un no citas firmas vārda.
Ja vēl ir cietušie no Jevgēnija Kareļina afēras -rakstiet man!!!

Будьте осторожны с этим обманьщиком! Да, да, тот самый обитатель палаточного городка! Он выманивает деньги у заказчика за работу( или товар), которую он предоставлять и не собирается! Заключает договора от лица ООО 'Financial ABC' рег.nr.50003731551 (такой вариант в моём случае:)), получает деньги И всё - ищи свищи ветра в поле!!! До подписания договра он показывает картинки, считает и замеряет. Когда приходит срок исполнения заказа-пропадает и на звонки не отвечает. Не советую ни в коем случае связываться с этим человеком. Действует и под другими именами и от имени других фирм.
Если ещё кто-нибудь пострадал от мошеннических действий Евгения Карелина-пишите мне!!!

K Kaulainā 04.03.2011

Kp gan var gaidīt no personas, kura tik ilgu laiku pavadīja mūsu izredzēto tuvumā?Tur viņš arī būs apguvis šīs labās manieres.