www.sudzibas.lv Jevgenijs Dubino treideris krapnieks

Jevgenijs Dubino - treideris krapnieks

Jevgenijs Dubino 25 gadu vecs,liek ss.lv sludinajumus kaa profesionals forex treideris, kurs sola nerealus pelnas % no iegulditas summas kaa sakuma kapitalu prasa 200 vai 700eiro , ari ligumus vins sledz, bet beigas jus tiekat apkrapts un telefons netiek celts augsa, neticiet nevienam vina vardam, profesionaali sprauz batonus ausis.

K

S spb8989 10.06.2014

Da svjazann toze bil s etim 4elovekom, prosto razvodit na babki, imenuet sebja professionaljnim treiderom...a na samom MOSHENNIK!!!budjte ostorozni i bditeljni...zvatj ego Evgenij Dubino!!!

N navigators11 11.06.2014

Mozete mne ego opisat, on i drugije prikoli vitvarjal, prosto hocu znat on eto ili ne on!

S spb8989 12.06.2014

da ve4no v paljto sovetskom i s 4emodanj4ikom takim ze hodil tam kompjuter i dogovora, mol opitnij treider blj...e6e vizitku dal na firmu Sia Breintrans on tam mol 4islilsja kak tehni4eskij direktor...vot ne stidno ljudjam takim, rebenok estj zenaa a takoj hu...zanimatsja...

K Krish 23.10.2014

Обманул на 200 евро, при разговоре говорил, что по 5000 латов рубил у дедов

M Matīss Jankovskis 15.11.2017

sveiki man bija saskarsme ar sho cilvēku arī, mani viņš apkrāpa uz 1000€.

K Katriinka 17.01.2018

sveicinati gribetos sazinaties ar jums jo risinu tadu pa6u problemu ka jums. Mani inbox ir [slēpt]@inbox.lv

K Katriinka 08.01.2018

Sveicinati mani apkrapa tas necilveks par lielu naudu. Ludzu atrakstieit ja vel redzat vinja sludinajumus ss.lv
Vai jebkurus kontaktus. Negribetos lai vin6 talak sabojetu kadam vel dzivi

Dace Dubino 27.01.2018

TU AR TO SAUCAMO NECILVEKU GULEJU UN GAIDIJI KAD VINA SIEVAI PIEDZIMS BERNS LAI VINS TO PAMESTU UN DZIVOTU KOPA AR TEVI

TU LOTI LABI ZINAJU AR KO TO BIJI INTIMAS ATIECIBAS
UN PAR TO KAS PAR VINU BIJA ITERNETA RAKSTITS