Jevgenijs Bickovs - Krāpšana

Evgenijs Bickovs (autoprokat) pieņem darba darbiniekus bez darba līguma, algu neizmaksa (sola minimālu, pareju aploksne) , liek strādāt no 09.00 līdz 23.00 vai 05.00. Pēc tam vel izdoma ka darbinieks it ka sabojāja automašīnas un prasa naudu lai pašam neko nesamaksāt (parada 900 euro tikai vienam cilvēkam) . Klientiem neiesniedz čekus, ar karti vispār samaksat nav iespējams, ar visadiem iemesliem cenšas neizmaksāt drošības naudu, mašīnas ir ļoti slikta tehniska stāvoklī. Ka arī uz klienta dažreiz pieraksta savu sodu. Latviešu klientus cenšas vispār neapkalpot (sev komentāros pieraksta naciks vai fašists) . Par to autoprokatu jau ir ļoti daudz sūdzības. "cilvēks" darbojas ka reketieris no 90tiem ar draudiem un tadu sarunas manieri. Neieteicu izmantot šo autoprokata pakalpojumus, jo 90% klientu un 100 % darbinieku paliek neapmierināti ar to.

X xcat 24.02.2017

Cienītais Sergejs Beznogijs! Es lieliski saprotu ka turpināt to ko solījāt! Apvārdot un nomelnot firmu ! Starp citu kā jūs tagad sākat nomelnot vēl klāt darbiniekus jau kļūst pavisam nepieņemami! Un menedžers kuru jūs apvainojat tikai nodeva jums ka esat atlaists ! Un paši lieliski zināt par ko! Pirmkārt jūs uzskatāt ka piegādes jums nav jāveic un priekšniecību pasūtat, otrkārt pēc jūsu dežūras pazuda 100€ no drošības naudas, treškārt jūs pavisam nesaprotat kas ir stingrās uzskaites kvīts kas tiek izrakstīta un pievienota klāt katram līgumam ! Un jūsu draudus ka rakstīsiet un nomelnosiet mūs dzirdēja ne tikai darbinieki bet arī klienti, un kā jūs saucās savu tēvu ! Jūsu vārdi ( МОЙ ПАПА МЕНТ Я ВАМ УСТРОЮ ПРОБЛЕМЫ ) Nezinu vai tik tiešām jūsu uzskatāt ka tas ir pieņemami! Un cik man ir zināms jūs jau vairāk nekā 7 darbavietas esat nomainījis. Varbūt jau pietiek ?! Lai saņemtu algu ir vismaz jāstrādā nevis kā jūs sēdēt un neko nedarīt!

P pilsonis 2002 24.02.2017

Jevgenijs Bickovs ! Es domāju ka citas strukturas labāk tiks gala ar to cik cilvēkiem bija uzrakstīts stingras atskaites kvīts, cik darbinieku stradāja bez darba līguma un viso parejo. 90 gadu stils vairs nedarbojas.

X xcat 24.02.2017

Cien. Sergejs Beznogij! Es jums vēlreiz saku ka Jevgēnijs jūs darbā nepieņēma bet tikai nodeva ka diemžēl mēs jums atsakām! Un stingrās uzskaites kvīts ir tas pats čeks! Pa cik jūs pat neinteresēja darbs jūs pat netaisījāties mācīties! Un to ka draudēt ar savu tēvu kurš strādā policijā arī diez ko pareizi nav darīt! Ja negribat strādāt tā ir tikai jūsu izvēle!

Aigars31 24.02.2017

swedbank vien te uzvarīs nemaz nerunājot par visiem pārējiem