www.sudzibas.lv Jelgavas ūdens filtri Krāpšana, slikts serviss

Jelgavas ūdens filtri - Krāpšana, slikts serviss

Neiesāku šo kantoru ‼️diemžēl Jelgavas ūdens filtru lapa nevar uzrakstīt sūdzību vai ielikt atzīmi, tāpēc rakstīšu šeit.

Uzstādījām ūdens filtru novembrī 2021 gadā. Teica ka trīs filtrus būs jāmaina ik gadu, vienu filtru ik 3 gados.

Šogad februāri aizbraucam nopirkt un samainīt tos trīs filtrus - darbiniece pajautāju vai paši mainīsim vai meistars - 40€. Teicam kā paši. Es vēl gribēju, lai tam filtra pievienotu minerālizātoru, bet to gan, lai izstāda meistars. Teicā kā atbrauks rīt, mineralizātors + skruves un darbs būs ap 26-28€. Ok, tas mūs apmierina. Tajā dienā vīrs samainīja trīs filtrus pats, un viss bija labi.

Nākama dienā atbrauca meistars, uzstādīja minetalizātoru un teicā kā mūms jāmaina vēl viens filtrs, jo bez tas maiņas mūms nebija jēgas mainit citus (tas kuru jāmaina ik 3 gadus, kaut pāgāja nepilns 1.5 gads) . Labi mēs piekrītam. Par visu samaksājam vēl 78€. No rīta pēc meistara ieraudzīju kā varu piepildīt tikai glāzi ūdeni, un saprātu kā nepildas ūdens rezervuārs, kas paredzēts 5 litriem. Sagaidīju vīru, viņš mēģināja saprast kas notika, bet demžēl neizdevās neko izdarīt un nākama dienā es uzrakstīju par to Jelgavas filtru darbiniecei, kura teicā ka atbrauks meistars. Meistars atbrauca, pāskatījas, kaut ko izdarīja un teicā, ka ja atkāl nepildīsies, lai zvānām. Tājā diena viss bija labi, pildījās, bet nākāma atkāl rezervuārs tukšs + grīda bija slapja, kaut kur pa pilieniem teca ūdens. Protāms uzreiz par to uzrākstījām, meistars teica kā no rīta atbrauks pakaļ iekārtai un aizvēdis uz remontu. No rīta raksta kā tomēr viņš esot aizbraucis un nevar pie mūms tikt. Labi, es aizvēdu pati.

Pēc 2 dienām zvāna kā viss labi, iekārta gatava un meistars rīt var atbraukt uzstādīt. No rīta zvāns, kā meistars taisās braukt pie mūms, un par atpakaļ iestādīšanu būs jāmaksā 30€…
kādi vēl 30€? ! Man tiešam nav saprotāms. Kur ir mūsu vaina kā kaut kas nedarbojās? !
Gribēju mierīgi tikt gala ar šo situāciju, bet no darbinieces bija teikts kā šis dialogs bezjēdzīgs, mūsu iekārta gaida, lai braucām pakaļ…

manuprāt uzņēmums ar saviem klientiem tā neuzvedās. Ļoti skumji.

24.02.2023