www.sudzibas.lv Jelgavas Tirgus Pircēju apkrāpšana

Jelgavas Tirgus - Pircēju apkrāpšana

Ar patiesu vilšanos un neizpratni rakstu šo sūdzību. Dažas dienas atpakaļ iegriezos Jelgavas Tirgū lai iegādātos zaļos lapu salātus, ko arī izdarīju. Atgriezusies mājās ar prieku un entuziasmu ķēros pie jauniegūtā produkta pagatavošanas, bet liels bija mans šoks, kad atklājās ka salāti ir absalūti neēdami, jo ir rūgti. Nu kā nav kauna pārdot ko tādu, saprotu ka viegli nav nevienam, un katrs cenšas izdzīvot kā mācēdams, tomēr tik zemisku rīcību grūti saprast, šādi notikumi atklāj cilvēka slēpto dabu, un zemisko rīcību. Visiem kas ir izlēmuši riskēt un ko iegādāties šajā vietā, vēlos sniegt īsu šis baisās krāpnieces ārējo aprakstu- sieviete pensijas vecumā, ar ļaunu skatu, un agresīvu izturēšanos, tumšiem paīsiem, viļņainiem matiem, pārdod, salātus, zirnīšus, saldos ķiršus, un lociņus. Iespējams darbojas grupā, ar vairākām savu aprindu līdzdalībniecēm.

J juris 11.07.2009

Iespējams viņa nezināja, ka salāti ir rūgti??! Tagad tādi laika apstākļi.

š šeherezade 12.07.2009

Nu šajā laikā jau lapu salāti vienmēr mēdz būt rūgti un neēdami, zinu to no pašas audzētajiem salātiem...Dīvaini, ka tādus salātus vēl tirgo cilvekiem, tie jau der tikai trušu barošanai:))

P pufa 12.07.2009

salāti rūgti, jo pārauguši. tāpēc tie jāsēj ik pa laikam, ja grib vienmēr svaigus. rūgtaiem- pāraugušajiem salātiem lapas ir stīvākas kā nerūgtajiem- tikko saaugušajiem.

B Baņkieris 12.07.2009

Latvijā dzīvo 99, 9% zemisku cilvēku, kas gatavi sava mērķa sasniegšanai, iet pāri līķiem!

A Antris 12.07.2009

Nekas! Es no sava dārza katru dienu nesu salātus un ja nejūtu rūgtumu, tad man liekas, ka zāli ēdu. Lapu salātiem ir jābūt ar rūgtumiņu!

V Vita 12.07.2009

saprotu pircējas sāpi, bet nu tas apraksts pēc riktīga trillera izklausās... :)

š šeherezade 12.07.2009

Apraksts tiešām ir pamatīgs, lai neviens nesajauktu nekrietno pārdevēju ar kādu citu...:))))Un darbojoties grupā ar savām līdzzinātājām, izklausās tiešām pa nopietno:))))))

R rita 18.04.2011

tad nu gan par kaut kādiem sūda salātiem rakstīt sūdzību...moš nākamrreiz nosver, nopērc un pagaršo vienu salātlapu, lai atkal nesakāk kādu lieku santīmu izmest vējā...;)))))))))))))))