www.sudzibas.lv Jelgavas poliklīnika Rehabilitācijas nodaļas administratore

Jelgavas poliklīnika - Rehabilitācijas nodaļas administratore

Jelgavas poliklīnikas rehabilitoloģijas nodaļā administratore šķiet, ka ir nevietā.. Šai sievietei klibo pieklājība.. Nu nav viņa pasaules naba, sajūta, ka visi kas tur aiziet viņai ir kā problēma. Ja nu gadījumā ir slikts garastāvoklis, tad savu slikto garastāvokli, lai patur pret sevi nevis pārgrieztu seju runā ar poliklīnikas klientiem..
Ar šādu attieksmi viņa tikai atgrūž vēlmi iet pie profesionāliem speciālistiem.. Ko viņa ir panākusi.. Vairāk tur iet negribu..
Ieteiktu nomainīt viņu pret kādu laipnāku, smaidīgāku darbinieku!

Jūs viņai maksājat atsevišķi par to, lai viņa jums smaidītu? Kopš kuriem laikiem tādi pakalpojumi tiek sniegti?

Atklāšu noslēpumu, jūs arī neesat pasaules naba, lai pret jums izturās kaut kā īpaši. Kā jūs izrādat savu cieņu pret ārsti, tā viņa uzrāda savu cieņu pret jums. Nepatīk? Meklējiet citu ārstu.
Cik ārstus neesmu sastapis, neviens no viņiem nesmaida, jo ārsta darbā, nav daudz situāciju kur varētu pasmaidīt.

Z Ziediiteel08 25.10.2017

Ja es ienāku nodaļā pozitīvi noskaņota smaidīgi saku labdien, tad kādèļ administratore arī to nevarētu izdarīt? Vai tik grūti ir pasmaidīt un saņemties neizrādīt pret visiem savu neapmierinātību? Tā ir tikai pieklājība, cilvēcīga attieksme- nekas vairāk..
Es par ārstiem neko nesaku.. ātrsti tur visi laipni un smaidīgi..
P.s. Tad atvainojos, Jūs savā dzīvē tad neesat vēl sastapis ārstu, kurš ir smaidīgs..

M Marina 27.10.2020

Не надо врать!Там очень милая, вежливая и культурная женщина работает...Неоднократно посещала физиотерапевтов и реабилитолога и всегда онаина месте, вежливо спросит, культурно ответит, непонятное объяснит...Прекрасный работник!