Jelgavas poliklīnika - Neprofesionalitate.

Sodien 15.07.2011. nacas apmeklet so iestadi, lai dabutu darba nespejas lapu un nosutijumu pie kirurga. Bet protams, ka gimenes arsts jagaida pusstundu, lai gan pirms tam ir viens cilveks prieksa, bet dakteritei jau vajag paskraidit pa kabinetiem un apspriest nedelas nogales planus. Labi, tika sagaidita sava karta. Arsts nosutijumu raksta ar viena arsta vardu, darba nespeja lapu ar savu vardu. Un tad vel registratura. Pusstundu bija jagaida kamer tiek izsniegta darba nespejas lapa uz kuras ar vardiem viens datums uzrakstits, ar cipariem cits + ar vardiem vel gramatiski nepareizi uzrakstits. Strideties bezjedzigi. Protams, ka viniem visiem tur taisniba un vienalga, ka pec tam par sekam jaatbild pacientam!

J jāāā 15.07.2011

Klausies te jau uzreiz skaidrs kāpēc pie ķirurga gāji - dabūji pa muti. Un pelnīti! Visi vainīgi tikai pati ne! Labāk paskaties pati uz sevi, paskaties paskaties, pasaules naba

L Laura 15.07.2011

Jāāa - labak mulkibas neruna

P punkts 15.07.2011

Ka no gaisa divi, , ADVOKATI, , , lai cilveku nozakatu, kuram kibele gadijusies.
Laikam pasiem viss iet, ka pa sviestu.