Dežūrārste Jelgavas poliklīnikā - Nekompitence

Gribēju pasūdzēties par Jelgavas poliklīnikas dežūrējošās ārstes Jevgenijas Jeļisejevas nekompetenci. Mana ģimenes ārste atrodas Rīgā un tā kā Jelgavā ir problēmas ar terapeitiem, devos pie poliklīnikā dežūrējošās ārstes. Viņa mani uzklausīja, teicu, ka esmu saaukstējusies un aprakstīju kas man kaiš - kakls, klepus, iesnas, temperatūra, kā jau parasti pie saaukstēšanās, taču Jeļiseva bez nekādas apskates pati izdomāja, ka man esot vīruss un izrakstīja man gandrīz 20 eiro vērtu uztura bagātinātāju, teica to lietojot man pēc 2 dienām visas kates pāriešot, interesanti gan kā, lietojot uztura bagātinātāju varu sev klepu izārstēt. Esmu diezgan droša, ka no šī uztura bagātinātāja pārdošanas, arī viņai kādi procenti atlec. Protams,ka pēc 3 dienu uztura bagātinātāja lietošanas, man labāk nekļuva. Kad biju pirmo reizi pie šīs ārstes, viņa man attaisīja slimības lapu un teica, ka pagarināt to varēs tikai Jelgavas poliklīnikas dežūrārsts, taču ierodoties noteiktajā dienā poliklīnikā pie jau cita dežūrārsta, viņš man paziņoja, ka pagarināt man slimības lapu var tikai ģimenes ārsts, pie kura, es tajā dienā vairs netiku. Būtībā, sanāk, ka esmu veselu dienu neattaisnoti nostaigājusi. Nepietiek ar to, ka man tagad ārstēšanai, kurai vajadzēja ilgt 3-4 dienas būs jāvelta divas nedēļas, jo slimība ielaista, vēl viņa sataisīja problēmas darbā.
Turklāt jau mans klepus ir tā ieildzis, ka izskatās pēc bronhīta jau, labi, ka vēl plaušu karsoni nedabūju, nesaprotu, kurš ārsts var nepaklausīties plaušas, ja pacients saka, ka ir klepus.
Tiešām, jūtu līdzi tiem, kam viņa ir ģimenes ārste, bet tiem, kas jebkad taisās iet pie viņas, neiesaku.

E

iDmore 02.06.2016

Pa lielam, Jelgavā vispār ir diezgan lielas problēmas šajā sfērā..

Latviešu tautas 04.06.2016

Таапээц ка виси нормалие аарсти яу сэн додас дарбаа уз Звиедрию, Сомию вай Норвегия...