Jelgavas Novada KU - Krāpšana

"Jelgavas novada KU" nodrošina ūdens apgādi Jelgavas novadā, ņemot vērā, ka apkalpojamais kontingents pārsvarā ir pensionāri un vienkārši lauku cilvēki, cerot, ka neviens nepamanīs viņu mahinācijas, ieskaita rēķinos zudušā ūdens starpību un sadala starp visiem dzīvokļu īpašniekiem, cerot, ka neviens to nepamanīs, taču, kad iedzīvotāji paceļ traci, vnk uztaisa pārrēķinu, atsaucoties uz kļūdu sistēmā, manuprāt (un tā pāris reizes gadā), manuprāt tā ir tīra krāpšana, cilvēki, kas saņem no šī kantora rēķinus, lūdzu, esiet uzmanīgi un neļaujiet sevi apkrāpt!

E Elga Klegere 17.03.2022

Vislielākā krāpšanas iestāde,nav nekāds līgums noslēgts,esmu atteikusies no viņu pakalpojumiem, nesaņemu viņu pakalpojumus,bet viņi tik nekaunigi,kā par nesniegtiem pakalpojumiem 1.grupas invalīdam raksta rēķinus.