Jelgavas mikroautobuss - Rezervācija

Labrīt. Lai gan man šis rīts iesākās ar nepatīkamu šoferi Jūsu mikroautobusā! Lūdzu, paskaidrojiet, ja es nopērku internetā biļeti uz maršrutu Jelgava - Rīga, 18.03. Pl. 8:20 10. vietu, tad šajā izvēlētajā vietā es arī sēžu!? Bet Jūsu šoferis gan nebija vienis prāt ar mani, vēl izlamājot mani, liek sēsties aizmugurē. Sakiet, lūdzu, kad Jūs iemācīsiet saviem šoferiem cieņu pret klientu!? Padomju laiki ir beigušies,bet padomju šoferi pat tā neuzdrošinājās aurot uz pasažieru, kā atļaujās Jelgavas mikroautobusa šoferis. Lai arī laiki ir mainījušies. Ja reiz es vēl piemaksāju par biļeti to pērkot interneta vietnē un izvēlos vietu kur sēdēt, tātad vēlos tur sēdēt! Un netikt izlamātai kā "sunim" un šajā rītā nebiju vienīgā kuru izlamāja Jūsu firmas šoferis. Kauns un negods, ka tādus tura! Lai iet par sētnieku, ja neprot komunicēt ar pasažieriem!!!

P

M MandyHanibal 18.03.2015

Un tās (parasti sievietes) kuras uzsēdušās zīmītei uz sēēdvietas rezervēts tik blisina acis pa logu ārā un izliekas ka neko nezin-ļoti jauki. Es uzskatuka ja pērku internetā biļeti, tad arī gribu sēdēt sēdvietā par kuru esmu samaksājusi nevis azdāvinātāt kādai nekaunīgai kūkai(savādak nevaru nosaut lai nekļūtu rupja) !

M MandyHanibal 21.03.2015

Nu tad nafig vajag tādu bezrindas.lv? Kur var izvēlēties sev vēlamo SĒDVIETU! Pat vēl nesen reklamēja, ka pērkot bezrindas.lv vienmēr būs sēdvieta? Tad lai lauž līgumu vai kas viņiem tur noslēgts savstarpēji, ja nevar izpildīt elementārus nosacījumus...

Un jā Vladlat varētu nodedzināt tos mikriņus, kad pārgurušam jākāpj iekšā tajā konsrvkārbā kur nav ko elpot un kāds vēl belaši rij, cilvēku tik daudz bet mikriņš mazs, nesaprotu kapēc nevar ielaist pa kādam lielajam autobusam arī...

Latviešu tautas 27.03.2015

Zini ko? Pilnigī aplam! Es arpus Latvijā nekad nebiju vairak nekā 2 nedeļas: pedēlo reiz biju 2002 gadā St.Peterburgā (Krievijā). Un nekad uz "rietumāk" eks-PSRS robežā!

Latviešu tautas 27.03.2015

Brauc uz savu hutoru, hutorjanin!.. Parasti Janka pec krutkas brauc ar traktoru!