www.sudzibas.lv Jelgavas Maxima Pilsētas Pasāžā Sliktas serviss, higiēnas neievērošana

Jelgavas Maxima Pilsētas Pasāžā - Sliktas serviss, higiēnas neievērošana

Labvakar
esmu Anna
šovakar 8.07.2022 18: 55 iepirkos maxima pilsētas pasāžā veikala, augļu nodala pie ceresnam un nektāriņiem kad veikala apkopēja ejot man garam pamānīja uz Zemes mētājāmies ķiršus, pacēla tos no grīdas un iemeta atpakaļ kaste, biju sasutusi, viņu nesamulsināja pat tas ka stāvēju blakus un izvēlējos tos pasus ķiršus 27004452

A Anna Romaniva 08.07.2022

Maxima

H HeIena 09.07.2022

Pagājušajā gadā ar vīnogām bija tieši tāpat. Griezos pie vadītājas, bet laikam tā viņiem norma. Tāpat kā ļaut bērnus ar apaviem sēdināt ratos, neviens apsargs neaizrāda, ka tas nehigiēniski. Praktiski neeju vairs uz to cūku kūti, labāk eju uz Meiju ceļa Maximu, tur nav tādas cūcības redzētas.

G Gulbenietis 09.07.2022

Nevajag domāt, ka iepirkuma rati ir tīrāki par bērnu apaviem ;)

H HeIena 10.07.2022

Tu mājās arī savas kurpes liec uz tā galda, kur maizi?