www.sudzibas.lv Jelgavas augļi/ Rūpniecības iela 39 Aplokšņu algas un cilvēktiesību pārkāpumiem

Jelgavas augļi/ Rūpniecības iela 39 - Aplokšņu algas un cilvēktiesību pārkāpumiem

Strādājam ar sapuvusiem augļiem un dārzeņiem 'aukstumā' slapjumā. Mums algas izmaksā kaut kādu daļu uz konta un pārējo uz rokas. Viss tiek maksāts ar stipru novēlošanos un attaisnojumi ir '' '' nav naudas. Aizgāju prom no darba 'nedēļu atpakaļ' vēl neesmu saņēmusi atlikušo algas daļu apmēram 100 eiro un aprēķinu. Uz telefona zvaniem neatbild īsziņas ignorē. Ko darīt?

L Lailailai 03.12.2019

Slēgt darba līgumus ar noteiktu atalgojumu. Otrais-vērsties darba inspekcijā par pārkāpumiem (alga “konvertā”). Cerēt, ka izmaksās, iepriekš neoficiāli maksāto, ir naivi.

Cūkurgailis 03.12.2019

pie reizes vērsies arī PVD sabiedrības interesēs! sapuvuši augļi! vai tikai šis uzņēmums jau nefigurēja vienā skandālā, kad saslima daudz cilvēku, kas bija ēduši viņu inficētos arbūzus!

BondsBonds 04.12.2019

Ko tad gāji strādāt? Tagad pūkains un balts. Dēļ tādiem mēs esam kur esam,ar 25 procentu ēnu ekonomiku. Pēc tam vēl sūdzas par svēto netaisnību.

D Dzintra Cvetkova 04.12.2019

Sāpīgākais ir tas ka tie cilvēki ir ticīgie un cerēju ka vismaz tur būs kāda taisnība '' '' bet neko nevar darīt 'tiklīdz nāk kāda pārbaude tad kāds par to ziņo un mums pārvēršas cehs momentali mēs mizojam burkānus kādi pat sapnī nerādās un viss ir kārtībā. Tad kad pārbaudes aizbrauc mēs atkal esam elle. Šeit vienīgi ja iefiltrējas kādam no viņiem pastrādāt pāris mēnešus un tad jau redz. Esmu laimīga ka aizgāju. Būtu naudu saņēmusi 'tad jau labāk uz sirds būtu. Žēl cilvekbernu kas tos dārzeņus lieto uzturā' jo tie tiek piegādāti bērnudārzos 'skolās' u. T. T