Jeļena Veruļidze - protezēšana

Pasūtīju zobu protēzes dakteres Jeļenas Veruļidzes praksē, kas atrodas Veselības centrā 3 telpās. Uzreiz pirmās vizītes reizē, kad atnācu uz konsultāciju pie zobārstes Jeļenas Veruļidzes, daktere man piedāvāja saņemt pakalpojumus lētāk, bet nesaņemot čekus. No sākuma īsti negribēju piekrist un minēju, ka vēlos gadā beigās aizpildīt gada ienākumu deklarāciju, lai man atmaksātu daļu no saņemtiem medicīniskiem pakalpojumiem, uz ko Jeļena Veruļidze man atbildēja, ka vienalga ar čekiem par protēzēm un viņas pakalpojumiem būs jāmaksā daudz dārgāk un kā no valsts atlīdzināta summa būs mazāka, nekā es varu ietaupīt, saņemot pakalpojumus bez čekiem. Esmu pensionāre un, protams, liekas naudas man nav.Pēc protēžu ielikšanas saskaros ar lielo diskomfortu un sāpēm no to lietošanas. Trīs reizes biju nākusi uz protēžu korekciju, pēdējā reizē protēzi vispār var teikt sabojāja un šobrīd tā vairs neturas. Kad norādīju dakterei, ka neesmu apmierināta ar sniegtiem pakalpojumiem un vēlos, lai man izlabotu protēzes vai izgatavotu jaunus vai arī atgrieztu samaksātu naudu, jo izgatavotās protēzēs tiešām nevar lietos – tie sagādā nepanesamas sāpes un vairs neturas. Zobārste Jeļena Veruļidze vienaldzīgi atbildēja, ka tas vairs nav viņas problēmas un viņa netaisās ne labot protezēs, ne atgriezt man naudu par nekvalitatīvi sniegtiem pakalpojumiem.

E

R Romija 07.07.2014

Bet Jūs labāk sūdzaties Zobārstu asociācijā, ne šeit! Te neviens nepalīdzēs, bet tur gan izskatīs sūdzību!