www.sudzibas.lv Jelena Vasiljeva Хамское отношение врача

Jelena Vasiljeva - Хамское отношение врача

Своих героев необходимо знать в лицо! Настоятельно не рекомендую посещать гинеколога елена васильеву.
Первый раз была у неё на приёме и последний. Я пришла на первое бесплатное узи, в 13 недель, муж не мог присутствовать и я любезно поинтересовалась можно ли мне снять видео либо сделать фотографию, в чем мне по хамски отказали, распечатку мне тоже не дали, и указали несколько раз что я прохоэу узи за счет госудаства и что мне ничего не положено, если я хочу снимать кино ценник 70 евро!
Когда я задала вопрос всё ли в порядке мне ответили "не мешайте работать" в конце концов экран мне развернули, и когда увидела на моём лийе улыбку, сказала " нечего здесь смотреть, здесь не кино, идите сдавайте кровь"
" никто ни о чём вас не должен оповещать, если есть вопросы подымайтесь в главному и там их задавайте "
ни в коем случае не посещайте этого врача!

Sigita Bronze 29.03.2018

Cik saprotu pie ginekologa devāties sakarā ar gaidāmo bērniņu?

A Anastasijadeg 29.03.2018

Ja, tieši ta

M Matra Marta 29.03.2018

Nu ko lai saka kurva,kas vel palikusi no padomju savienibas atliekam!

X xctaps 29.03.2018

Ārprāts ...

Mūsu ārste visās bezmaksas vizītēs taisīja bildītes, centās atrast labāko momentu lai nofočētu mazo, lāva izvēlēties labakās bildītes utt ..

Žēl, ka ir vietas kur atrodas cilveki kuriem tur nebūtu jābūt :(

K Ksenija Melnikova 18.02.2021

Тоже была у этого врача , ужасное , хамское отношение ...не понимаю как она ещё там работает.

M Māra 28.06.2021

Es arī šodien gāju pie viņas uz otro mazuļa skrīningu. Fotogrāfēt neļāva kā arī nekādas bildes neiedeva līdzi. Lūdzu vai drīkstu vīram kādu bildi uztaisīt uz ko man bija atbilde,ka šis aparāts ir domes īpašums,lai es viņiem jautāju. Bērniņa dzimumu arī uz lapiņas neierakstija kā lūdzu,jo vēlējos pārsteigumu, pateica vai nu viņa saka ko redz vai neko nesaka. Ja citur kkur tā dara,lai eju tur.
To ka viņai dienā esot 10 grūtnieces,ka viņai neesot nekam laika. Briesmīga attieksme, gāju pirmo un pēdējo reizi. Nevienam neiesaku.

M Māra 28.06.2021

Gāju VCA Elite imantā.

M magdalenanda 20.10.2022

Sveiki! Neesmu pie dakteres bijusi saistībā ar grūtniecību, taču ar citām problēmām, un arī plānoju turpināt iet tieši pie viņas. Iemesli: viņa uzklausa, neuzspiež savu, iedod padomu, nosūta uz nepieciešamajiem izmeklējumiem, parāda, paskaidro, kas ir kas, un kopumā vērtēju, ka savu darbu izdara profesionāli gan kā ginekologs, gan kā USG speciālists, un kas ir ļoti svarīgi man - es viņas klātbūtnē jūtos ērti, kas tomēr negadās pie jebkura. Ārsts arī ir tikai cilvēks, viss var būt, sākot no slikta garastāvokļa attiecīgajā dienā, beidzot ar nepatiku pret kādu pacientu grupu... Nezinu, kas pie vainas, taču gribu te atstāt savu komentāru, lai nesanāk tā, ka kāds dakteri pilnībā noraksta tikai šo sūdzību dēļ.

M Māra 20.10.2022

Piekrītu jums,taču personīgas problèmas t.sk.slikts noskaņojums vai nepatika pret kādu pacientu grupu nedrīkst izrādīt,īpaši grūtniecēm. Es pati strādāju ar klientiem un neskatoties uz sliktām dienām turu sevi rokās un izturos pieklājīgi. Ja šāda profesija ir izvēlēta ir jābūt pieņemamai komunikācijai.

N Naomi111 02.12.2022

Visas problēmas sākas, kad sākas grūtniecība, tad Jūs nevarēsiet pievērt acis uz viņas ´profesionālismu´. Tāpēc kā šīs jautājums ir vissvarīgākais.

N Naomi111 02.12.2022

Хочу так же добавить что сложно представить к какому бы человеку она отнеслась бы с пониманием. Хамство в чистом виде.. я тоже пришла первый и последний раз к ней. Меня направил генетик г государственному генекологу чтобы мне не пришлось платить очень большие деньги за анализы крови. Я долго ждала записи, этот день настал.. и меня просто послали! Этот "врач" сказала если вам дал направление платный врач, то платно и идите, а мои квоты для других... я в шоке.. я честно ждала своей записи, чем я отличаюсь от этих "других"? мне меньше нужна помощь? где она видела вообще бесплатного генетика? у меня 2 замершие беременности и этот анализ необходим для движения вперед.. но ей все равно.. и что то я сомневаюсь что такие направления частое явление, она просто из принципа даже не хотела меня слушать..