www.sudzibas.lv Jelena Saveljeva Īrnieki krāpnieki

Jelena Saveljeva - Īrnieki krāpnieki

Jelena Saveljeva - Īrnieki krāpnieki īre dārgus dzīvokļus un neveic īres maksājumus!

Esmu dzīvokļa Rīga Anninmuizas bulvāri Izīrētāja.

Vēlos brīdināt visus dzīvokļu īpašniekus. JELENA ar viru staiga no dzīvokļa uz dzīvokli Rīga un izveļoties īrēt sev dārgus dzīvokļus.
Samaksājot īres maksu un depozītu ieiet dzīvokļi un sāk meklēt iemeslus lai īres maksu samazinātu vai nemaksātu vispār.
Tālāk notikumi attīstās tā, ka viņi pieprasa mainīt mēbeles labot dažādas lietas ko itka “ no sakuma nav ievērojusi” kaut gan dzīvoklis bija apskatīts vairākas reizes, ir zināmā īres maksa un stāvoklis.

Ģimene ir mazgadīgs bērns līdz ar to no sakuma īpašniekiem būs velme tomēr mainīt mēbeles un itkaa piekrist visam lietam ko viņi pieprasa.

Pēc viņu lūgumā pirmajā mēnesi par pilnu mēneša īres maksu tika no manas puses iegādātas jaunas mēbeles kā arī logi.
Tas viņus tomēr neapmierināja.
Viņi saka pieprasīt lai īres maksa tiktu SANAZINATA jo viņi nejūtas ka vēlas maksāt tādu summu ka norādītā līguma.
Tālāk seko dzīvokļa īpašnieka biedēšana ar VID un visādam CITAM IESTADEM UN DARBIBAM un pieprasīšana samazināt vel vairāk īres maksu kaut gan nav īsti skaidrs uz kada pamata.

Beigu beigas šie jaunie cilvēki izlemj dzīvokļi padzīvot pa velti jo visi “ draudi” un sūdzības nedeva vajadzīgo viņiem rezultātu samazināt īres maksu manā gadījumā par 150Eur men:-)

Maksa tika saņemta tikai pa pirmo, pēdējo mēnesi ( līgums tika slēgts uz gadu) un depozīts. Ar otro īres mēnesi tika pārtraukti maksāt komunālie maksājumi un īres maksājumi.

Kad jautāju vai tiks veikta īres maksa man tika draudēts ar VID)) un policiju ja nakšu uz dzīvokļi kā arī piedāvāts samaksāt 50EUR ja man rastos vajadzība tomēr dzīvokļi ietasties un apskatīt tā stāvokļi.
Tikai pēc pirmstiesas brīdinājuma izsniegšanas šīs jaukais paritis manu īpašumu tomēr izlēma atstāt.

Šobrīd aiz viņiem vel ir nenomaksāti paradi un šo lietu es sniegšu tiesa.
Man arī ir zināms ka iepriekšējos izīrētajos īpašumos bija līdzīgas problēmas.
Šie cilvēki izmanto dzīvokļu īpašnieku uzticību un īrnieku tiesību aizsardzību savos krāpnieciskajās darbības!
Neiešaustieties ar šo ģimeni nekādos darījumos!

Papildināts Kristine0707 06.03.2020

P

A arpratsjj 07.04.2024

Labdien, Kristīne! Es Jums nosūtīju privātu ziņu. Varat man lūdzu atbildēt? Paldies.