www.sudzibas.lv Jelena Saveljeva Īrnieki krāpnieki

Jelena Saveljeva - Īrnieki krāpnieki

Jelena Saveljeva - Īrnieki krāpnieki īre dārgus dzīvokļus un neveic īres maksājumus!

Esmu dzivokla Riga Anninmuizas bulvari Iziretaja.

Velos bridinat visus dzivoklu ipasniekus. JELENA SAVELJEVA dzimusi 14.10.93 ar viru staiga no dzivokla uz dzivokli Riga un izveloties iret sev dargus dzivoklus.
Samaksajot ires maksu un depozitu ieiet dzivokli un sak meklet iemeslus lai ires maksu samazinatu vai nemaksatu vispar.
Talak notikumi attistas ta, ka vini pieprasa mainit mebeles labot dazadas lietas ko itka “ no sakuma nav ieverojusi” kaut gan dzivoklis bija apskatits vairakas reizes, ir zinama ires maksa un stavoklis.

Gimene ir mazgadigs berns lidz ar to no sakuma ipasniekiem bus velme tomer mainit mebeles un itkaa piekrist visam lietam ko vini pieprasa.

Pec vinu luguma pirmajaa menesi par pilnu menesa ires maksu tika no manas puses iegadatas jaunas mebeles kaa arii logi.
Tas vinus tomer neapmierinaja.
Vini saka pieprasit lai ires maksa tiktu SANAZINATA jo vini nejutas ka velas maksat tadu summu ka noradita liguma.
Talak seko dzivokla ipashnieka biedesana ar VID un visadam CITAM IESTADEM UN DARBIBAM un pieprasisana samazinat vel vairak ires maksu kaut gan nav isti skaidrs uz kada pamata.

Beigu beigas shie jaunie cilveki izlemj dzivokli padzivot pa velti jo visi “ draudi” un sudzibas nedeva vajadzigo viniem rezultatu samazinat ires maksu manaa gadijuma par 150Eur men:-)

Maksa tika sanemta tikai pa pirmo, pedejo menesi ( ligums tika slegts uz gadu) un depozits. Ar otro ires menesi tika partraukti maksat komunalie maksajumi un ires maksajumi.

Kad jautaju vai tiks veikta ires maksa man tika draudets ar VID)) un policiju ja naksu uz dzivokli kaa arii piedavats samaksat 50EUR ja man rastos vajadziba tomer dzivokli ietasties un apskatit taa stavokli.
Tikai pec pirmstiesas bridinajuma izsniegsanas shis jaukais paritis manu ipasumu tomer izlema atstat.

Shobrid aiz viniem vel ir nenomaksati paradi un so lietu es sniegshu tiesa.
Man arii ir zinams ka ieprieksejos iziretajos ipasumos bija lidzigas problemas.
Sie cilveki izmanto dzivoklu ipasnieku uzticibu un irnieku tiesibu aizsardzibu savos krapnieciskajas darbibas!
Neiesaustieties ar so gimeni nekados darijumos!

Jelena Saveljeva, deklareta adrese Riga Jasmuizas 9-11.
Dzim 14.10.93g.

Papildināts Kristine0707 06.03.2020