www.sudzibas.lv Jēkapbils Slimnīca Rupjā neprofesionālā attieksme

Jēkapbils Slimnīca - Rupjā neprofesionālā attieksme

Labdien!Vēlējos brīdināt jaunos vecākus ar maziem bērniņiem, kuri var kadreiz nonākt jekabpils slimnīcā infekciju nodaļā!Naktī tikām ar mazuli atvesti uz uzņemšanas nodaļu, kur jāsēž ilgi un dikti, neskatoties, ka ir mazs berninš raudošs rokās, nepaiet ne stunda līdz ierodās "pediatre" kundze krietni gados, 70 gadi stabili... (Acimredzot šajā lopikautuvē nav jaunaku dakteru), kas laikam pēc taustes nosaka diagnozi, izmeklēšana nekada, agusejie elpceli tika izmekleti pat bez elementara lukturisha palidzibas, vadoties tikai pec pusizdegushas spuldzes apgaismojuma griestos..Tikam ievietoti infekciju nodala, ne bernu, kopa ar pieaugushiem, kaut bernu nodalja pastav...Medmasinju nekompetence, rupjiba un visatljautiba izteicienos.. Dakteru pavirshiba un vienaldziba!! Dr zdune unikums, ja var izlaist slimu bernu no slimnicas pwc tris dienam.Arkartas brauciens uz buks un tur esosho arstu parsteigums par jekaplils "dakteru" arsteshanas metodem un nolaidibu!Shadu gadijumu esmu ievakusi desmitiem, visi zin par sho unikalo arstneicibas iestadi, bet sankcijas nav uzsaktas!!!

P

P pola3 01.04.2015

lopukautuve ar visu Urtanu saimi

M Marija. k. 01.04.2015

es pirms jaunā gada arī tur tiku, tikai es dzemdēju...nekādas laipnīnas..nu nekā..medmāsas apspriež un pazemоja pacientus manās acīs, laikam tādēļ ka zināja ka es neesmu vietējā un nevienu tur nepazīstu.mani ar mazо turēja tur 2 nedēļas.un pa tо laiku kо es tur pavadīju, es biju gatava kaut ar kājām 100 km līdz mājām čāpоt.
Laikam uz tiesu iešu, jо mazajam pirmо pоti nepareizu sataisīja un viņam parādījās limfmezgls..nepareizās zāles deva..man draudzene teica(viņa dzemdēja uz mēnesi agrāk) ka ārstam vajadzēja ne tikai mazо pārbaudīt, bet mani arī..man bij liels klepus un kakls ļоti sāpēja, bet medmāsas uz tо nepievērsa nekādas uzmanības..ceru ka tоs dakterus un medmāsas vienreiz izdzīs nо darba..