Jekabpils sushi baars sakura - Drankji

Kas noticis ar jekabpils suši bāru? Tik pretigi sušī, jūk ārā, apkalposana bufetes līmenī, ingvers pretīgs, vasabi neliek gandriz vispār, jāgaida ilgi... Es uz so iestadi neiesu vairs nekad, un nevienam neiesaku to darīt!

N nasty 09.02.2013

tur jau iet uz kvantitāti ne kvalitāti :D sushi ir palikuši pretīgi tiešām tur es piekrītu un apkalpošana ir briesmīga!! tā lāde tiek uzmesta uz galda...

1 123asd 09.04.2013

Jāpiekrīt, arī es pēdējo reizi pasūtot suši dziļi vīlos...

M marina______________ 18.06.2013

Man garšo suši, bet SUSHI SAKURA vispār nevar ēst man tas negaršo.
Viņdien es biju restorana OLD SHANGHAI un tur patiešam ir GARšIGI suši!!! ;-)

R ref 15.07.2016

Es pasūtīju uz 51 eiro... Jaaa gaidīju ka būs labak.. Ja garša ok... Bet NENORMĀLI jūk ārā!!!!!!
+ bija tas , ak iedeva sojas mērci klāt daudz par velti!!!

Bet nu tas ka jūk ir neforši Un bildes mājaslapā ir nokopētas no TOKIYO CITY

A Alex531 11.10.2016

Bārā ''Sakura'' ir ēdieni kuriemir savdabiska garša, tas tāpēc, ka mēs katris esam izvēlīgi. Ja negaršo ok, tad kāpēc gan Jums nesākt mācīties pašiem gatavot suši?

B Bugsbunny 16.11.2016

Man ļoti patīk "Sakura". Un apkslpošana tur ir nice. Zīvs sušī vienmēr ir svaigs

о Олег пешков 14.02.2017

Забил столик с вечера на завтра. Пришли всё класненько, но когда час отсидели и сказали ещё минут 10-15 ждать, нервы не выдержали и ушли. Это не заведение. Ни места толком ни уюта.