Jēkabpils, Līvānu slimnīcas ārsti, Ģimenes ārsti - Ģenocīds

Uzmanību nezinošajiem! Latvijā nogalina dzīvus, vēl veselus cilvekus. Te piekopj genocīdu. Uzmanieties no mediķiem, brauciet ārstēties citur, šeit jūs uztaisīs par slimiem invalīdiem, kropļiem un neizārstējamiem. Rakstu par mediķu zināšanām un vienaldzīgo attieksmi. Tie nespēj uzstādīt īsto diagnozi, nespēj pareizi un savlaicīgi ārstēt, vienaldzīgi pret slimnieku un viņa problēmām gandrīz vai vesela gada garumā. Tiek ielaistas citas kaites, kuras vairs tā ārstēšanai nepadodas - šajā nogalēšanas procesā piedalās gan slimnīcas, gan ģimenes ārsts (-i) - pirms uzsāku ārstēšanos nopietnas problēmas nebija un ja bija akūta vaina, tad tā bija viegli ārstējama (ko pēc tam uzzināju no drošiem, ticamiem informācijas avotiem). Esmu izmisis un noguris no sāpēm, negulētām naktīm, darbaspējas pasliktinās ar katru nodzīvoto nedēļu. Ārsti ir tuvredzīgi, neticīgi, nespējīgi, nezinoši, nemākulīgi, nesaprotoši un nevēlas sadarboties ar pacientu. Tādas ciešanas novēlu mediķiem un politiķiem, kā arī to atbalstītājiem un malā stāvētājiem. Šī izveidotā vadības sistēma ir milzīga (politiki, mediki, policija, citi ierēdņi - milzīga mašinērija), bet tā nedarbojas, kūst kā pavasara sniegs raujoties mazākiem un to pašu dara ar pārējo sabiedrības daļu. Medicīna (sistēmas daļa) parāda savu viltus ārstēšanu. Mēs esam, bet reālu palīdzību nesaņemsiet (sauksiet ātros, kad dzīvība karāsies diega galā, agrāk nē citādi tevi neviens negribēs ārstēt (ielaidīsim slimību pamatīgi, lai tā būtu tikai operējama un dzīves ilgums un dzīves kvalitāte pēc operācijas būtu tikai, labi-ja daži gadi), pie ģimenes ārsta - "sēdināsim lielu daļu pacientu uz antidepresantiem", stāstīsim, ka nekas nopietns nav, ka briesmas veselībai nedraud, nevaram sūtīt tevi pie tā daktera un uz tādiem izmeklējumiem) un pacients apaug īsā laika posmā ar dažādām ārstējamām kaitēm un lēnām sāk dzist. Un kāda attieksme pret trūcīgajiem (slimnīcā - atnācis te, redziet, meitenes blakus, ēdiens padots, daudz kas par brīvu un cita veida pārmetumi, nicināšana, skaudība, ..., kur ārstēšana, kur profesionālisms - NAV - cilvēks ir atnācis saņemt palīdzību, ļoti viņam vajadzīgo) Neviens nav mēģinājis ilgstosi padzīvot ar trūcīgo naudas maku, lai būtu tiesīgs runāt pilnīgas aplamības. Es gribu saņemt palīdzību, bet tādas nav, sistēma ir, bet tā nepilda to funkciju, kas viņai ir uzdota. Pie ārsta esmu gājis ar vienu nolūku - dabūt profesionālu konsultāciju, pareizi un ātri uzstādīt diagnozi, uzsākt kvalitatīvu ārstēšanos. Nu tad jautājums - vai medicīna Latvijā ir, vai tikai taisa vizuālo esamību, tēlo to ka ir? Te es redzu skaidru un gaišu genocīdu. Aizmirsīsim par to, ka Latvijā var dzīvot veselīgi, darbaspējīgi, dzīvotpriecīgi cilvēki. Sūkstēsimies par to, ka paši iznīcinam darbaspēku (daudzi no tiem noteikti ir innovatori un citādi radošas personības, kā arī stipru roku īpašnieki, vadītāji un vienkāršie darbinieki). Personīgi es vēlos atgriesties apritē - tikt izārstētam, kļūt veselam, lai var gulēt normāli naktis un nemocīties no sāpēm vispār, spēt sevi apkot, nevis būt atkarīgam, veltīt ģimenei daudz laika, strādāt, būt dzīvespriecīgs un dot prieku citiem (domāju, ka vēl nav par vēlu, bet laiks tomēr iet un īpašus līdzekļu ieguldījumus tas neprasa, tikai profesionālu pieeju un pareizu kvalitatīvu ārstēšanu). Tā taču ir kēdes reakcija, vai tiešām nav skaidrs - ko tad jūs darāt? Vai tiešām būsim vienaldzīgi? Sistēmas darbinieki bieži vien piemirst ka dzīvo starp mums, ļoti ātri aizmirst zemnieku protesta metodi. Savus vārdus (publiskā veidā) atpakaļ ņemšu esot pie dzīvības tikai tad, kad mediķi veiks profesionāli savu darbu un cilvēkus ārstēs un nedzīs kapā, izlabos savas "kļūdas". Teikumus varēju veidot labāk, bet slimība dara savu (steiga, uztraukums, sāpes, pavājinātās koncentrēšanās spējas). Nezināju pie kā griezties, tapēc rakstu šeit. Ļaujiet cilvēkiem dzīvot pašu izveidotajā sistēmā un pašiem būs labi!

D Deputāts 13.04.2011

Vai tad jums, bauriem vēl nav skaidrs, jo ātrāk jūs nosprāgsiet, jo ātrāk mēs Latviju pārdosim un brauksim uz saviem jaunajiem īpašumiem siltajās zemēs.

A atklatiba 15.04.2011

Veselības inspekcija - izveidota, apvienojot Valsts sanitāro inspekciju (VSI), Valsts farmacijas inspekciju (VFI) un Medicīniskās aprūpes un darbaspējas kvalitātes kontroles inspekciju (MADEKKI) www.vi.gov.lv.
Tiesībsargu birojs - www.tiesībsargs.lv, tālrunis 37167686768.

Šīs vietas un vientes man arī ir zināmas un zinu citas ietekmes variantus un metodes, bet pagaidām vēl joprojām mēģinu noturēt sevī augošo agresiju. Kaut gan sen zināms fakts Latvija ir maza un te roka roku mazgā. Draugs draugam draugs. - profesionālisms, reālās zināšanas? - kas tas tāds. Braucam cauri visam ar meliem (ar vai bez ziepēm, kāda starpība) Vajag naudu! - ko tas cilveks, ja reiz saslimis tad, lai baro tik ārstu dinastiju. Labāk izlikties nekā būt - tads sauklis.

Deputatam

Šķiet, ka Deputāts = Patriots šajā sūdzību mājas lapā.
Ļoti velk uz povokācijām atstātie komentāri.

Kāds sakars bauriem - tekstu izlasīji? Tu pats par kaut ko apvainojies? Nevajag būt malā stāvētājiem un piederīgiem pie vienas vai otras "kastas". Vajag izprast īsteno ekonomiku, kurš kuru baro un kurš uz kura parazitē.

Cilvēks bez citiem cilvēkiem dzīvot nevar, tiem vajag tādus pašu un līdzīgus, dzīvot starp viņiem tajā vidē. Tavs ES vienmēr būs taja vidē un pats par sevi pastavēt nevarēs. Cik tad var otru grūstīt, bakstīt utt. - neesi nekāds zvirbulis, bet CILVĒKS. Var aizrādīt un sūdzeties, neklusēt, palīdzēt ieraudzīt vai parādīt nekrietnības, lai tās mazinātu, novērstu, nepieļautu tālāku šīs sērgas izplatību.
Ar skaldi un valdi tālu netiksi (tā ir gaļas mašīna kurā tiks iekša ikviens - tas ir kā melnais caurums, kurš nešķiro cik tu biezs vai plāns - tikai laika jautājums) nebūs ne nacionalitātes, ne patriotisma, ne kultūras utt. Jo vairāk būs tādu neiecietīgu pret otru, kuri nevēlas sniegt (dod) kādu no palīdzības veidiem, jo ātrāk tas notiks. Globalizācijas procesi daudzu lietu darbību pāātrina. Katram dzīvē ir problēma un katrs šo problēmu risina ar viņam iedoto, iegūto materiālo, garīgo bāzi. Daudzi no tiem risina problēmas uz citu rēķina, to nemaz neapzinoties, pieņemot, kā normu un pārējiem palīdz tikai tad, kad pats uzskata par vajadzīgu, aizmirstot, ka pats nedzīvotu, ja tam netiktu sniegts citu cilvēku 'dzīvošanas atbalsts' (pirms tam rakstīju par ķēdes reakciju) - tā 'pieaudzis saprāts' nerīkojas. Padomā.

T ToAtklātība. 15.04.2011

Kad Latvijai būs jāsāk atdot aizņemtie miljardi, jūs kaukdami muksiet prom kā žurkas no grimstoša kuģa.Jūs esat kur citur uz pasaules valsti, kuŗā viena cietumnieka uzturēšana valstij izmaksā Ls 10 diennaktī, turpretī bērnu pabalsts Ls 8 mēnesī?

A atklatiba 15.04.2011

Jūs laikam neizlasījāt visu iepriekš rakstīto un neidziļinājāties lietas būtībā. Pārlasiet lūdzu un izprotiet arī manus komentārus.
Kas tie tādi - > Jūs? Jūs

T ToAtklātība 15.04.2011

Pāris dienas atpakaļ Kristovskis Briselē vienojās par imigrantu uzņemšanu Latvijā, jo vecās ES dalībvalstis tie jau ir pārpludinājuši.Ko no musulmaņiem var gaidīt, mēs visi zinām, un kas notiks ar to cilvēku ģimenēm, kuri ir piedalījušies okupācijas varu karadarbībās Afganistānā un citās vietās, varam tikai minēt, jo musulmaņiem ir pieņemts atriebt, līdz visi no dzimtas ir izkauti.

A Arsts 17.04.2011

Briva LATVIJA + Eiropas SAVIENIBA = Musdienu medicina. Kadi vel jautajumi ? Eiropaa taa arii aarstejas. Gribi lai tevi izarstee - samaksaa !
Pieradushi shakalji par velti dziivot :) :D

Ja hipokrats buutu zinaji cik medikiem nakotnee maksaas un kada buus cilveku attieksme, vinsh nebuutu izdomajis hipokraata zveerestu.

K Kaulainā 17.04.2011

Mūsu valstī ir paredzēts izdzīvot tikai zagļiem un baņķieriem, pārējiem nekas cits kā striķa gals un ziepes beigās netiks piedāvāts.Ja lielais valsts rekets norisināsies tādos pašos tempos kā līdz šim, tas notiks ne vēlāk kā pēc diviem gadiem.

A atklatiba 21.04.2011

Komentēja: To Atklātība 15-04-2011

Augsne patreizējajiem notikumiem tika mērķtiecīgi sagatavota. Tā nauda, kas tiek sadalīta pie mums tāpat nenonāks. Šos notikumus jau biju paredzējis, sen esmu gatavs tādam pavērsienam. Uz ko tas iet? Kurš spēj saprast "globālo analītiku", sapratīs.

T ToAtklātība 21.04.2011

Pa šo laiku Kristivskis jau paspeja paviesoties Turcijā, ar nolūku, integrēt turkus ES, tas ir latvijā.

K Kaspars 09.05.2011

Jēkabpils slimnīca = morgs. Šeit ārstiem ir pilnīgi vienaldzīgs pacientu veselības stāvoklis. Tālāk no turienes!!!