www.sudzibas.lv Jēkabpils Ceļu būvinženieri Ceļu remontu pakalpojumi, kanalizācijas aku vāki

Jēkabpils Ceļu būvinženieri - Ceļu remontu pakalpojumi, kanalizācijas aku vāki

Esmu Jēkabpils pilsētas teritorijā Zīlānu ielā 129. nopirkusi māju, jau būs pagājuši 3 gadi , kā šo māju remontējam, ieguldām tajā pietiekoši lielus resursus, taču pretim mājai uz šosejas atrodas nosēdušies kanalizācijas aku vāki, un asfalts , kas atrodas tām apkārt veido bedri. Tad , kad šajā bedrē , kurā atrodas šīs kanalizācijas akas ,uzbrauc smagā mašīna , kaut vai 50 km /h , tad ne tikai troksnis, bet arī vibrācija ir ļoti liela. Es neesmu speciālists, bet ,manuprāt,tas nav normāli, ka mašīnai pabraucot garām mājai ir tāda sajūta , ka visa zeme dreb, tas nav labi ne mājai, ne arī cilvēku labklājībai. Esmu griezusies vairākas reizes telefoniski pie Jēkabpils ceļu būvinženieriem , lai doto situāciju labotu,bet esmu saņēmusi tādas atbildes kā , piemēram, ka tas esot tikai troksnis, un nekādus būtiskus zaudējumus tas nevarot radīt, vēl bija tāda atbilde, ka , ja arī taisītu šo asfaltu ap šiem kanalizācijas aku vākiem , tad varētu sataisīt vēl sliktāk. Es nesaprotu vai patiešām nav nekādas iespējas, vai arī pie mums strādā neprofesionāļi, kas nav savu uzdevumu augstumos.Ja problēma netiks atrisināta būs jāmeklē palīdzība, kur citur, bet varbūt, lai uz Jēkabpili atbrauc Bez Tabu žurnālisti un nofilmē kādā stāvoklī atrodas Zīlānu iela, taisni tajās vietās , kur atrodas kanalizācijas aku vāki (šeit iet vairāk runa par ceļa posmu no dzelzceļa pārbrauktuves līdz veikalam Zīlānos AIBE.